City Lips Recenze, cena a nákup

Krásné a plné rty jsou snem téměř každé ženy. Předtím se předpokládalo, že je buď mají, nebo ne. Proto mnoho žen užívá kosmetické ošetření, které jsou nejen velmi drahé, ale mohou být také spojeny s nepříjemnými vedlejšími účinky. A ve většině případů výsledek není dokonce ani trvalý, takže postup musí být opakován vždy v intervalech. Mnohem plynulejším řešením je City Lips Pro, produkt, který viditelně umožňuje plnější a sexy rty. Výsledkem je téměř dvojnásobek objemu původu a tedy skutečná alternativa. Je hypoalergenní a skládá se pouze z přírodních složek. Zkoušeli jsme to a podávali nám přehled o našich výsledcích.

Co je City Lips?

Lipgloss zná téměř každou ženu, protože s touto osobou se rty mohou výrazně měnit z hlediska jejich vzhledu. Oni nejenom barvit, ale také zdánlivě zvýšit objem rtů, i když jednoduchý lesk na City Lipslesku je více lesk, než bytí. Produkt zde prezentovaný je jednoduchý lesk na rty a zajišťuje, že objem skutečně stoupá. Vytváří mnohem krásnější a sexy vzhled s přírodními ingrediencemi. Zatím byly pro zvýšení hlasitosti použity převážně jiné metody. Včetně stříkaček, které byly opatřeny nervovými jedy nebo dokonce silikony, které udržují vzhled trvale. Další léčba zahrnovala Botox a je populární metodou hlavně v Hollywoodu, aby zkrášlovala a hýčkala poutka. Mnoho žen je s touto léčbou sebevědomější, ale na druhé straně chtějí vypadat sexy. Podobně se mnoho mužů spoléhá na změněný ideál krásy a cítí ženu jako přitažlivou. Protože by vás mohly líbat pěkné rty, že jo?

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Město pery ingredience

Pokud jde o přísady, výrobce

tohoto produktu používá pouze přírodní zdroje, čímž vytváří přírodní a hypoalergenní výrobek, který produkuje 100% výsledek. Podívali jsme se blíže na použité suroviny:

 • výtažky jehličnanů
 • generující gel
 • humická kyselina
 • ricinový olej

Aplikovaný biocomplex obsahuje výtažky jehličnanů. V zásadě se jedná o typické jehličnaté stromy, které se často nacházejí v zahradách. Jejich kužely a jehly vytvářejí příznivé látky, které poskytují dobrý účinek v tomto produktu. V první řadě, extrakt přispívá k tomu, že hydratace je podporován, definovaný břit tkáně působí, a současně složka zajišťuje, že se tkanina snadno – ale bezpečně – bobtnat a má tak zvýšení v důsledku objemu. Obsahovaný gel rychle proniká do pokožky a stará se o strukturování buněk. Současně je zabráněno zamoření mikrobů. Kolagen také vždy hraje roli při zvětšení úst. Tato výroba je podporována obsaženou humickou kyselinou. Současně to má také vliv na objem rtů, takže se také vyhne alergickému účinku.

Rikinový olej urychluje celý proces a vytváří větší vzhled, který vás činí sexy a atraktivní – za pouhých 8 týdnů.

Pro koho je City Lips vhodná?

Produkt byl vytvořen speciálně pro ženy, které chtějí zvýšit svůj objem rtů a učinit z nich plnější. To znamená, že dokonce i při úzkých nebo plochých variantách je při použití tohoto výrobku možný plnější vzhled. Samozřejmě, uživatel by měl dosáhnout věku 18 let, ale každý věk výše může využít lesk na rty. Dokonce i když je současný vzhled genetický nebo máte obecně mírně příliš malé rty. Lesk na rty může být skvěle používán pro toto.

Jak efekt City Lips funguje?

Přísady jsou strukturovány tak, aby nejenom poskytovaly každému rtu dostatečnou vlhkost, ale také způsobily mírné zvětšení. Tento proces je nezbytný, aby se ukázalo, že je plnější. Tento proces však časem klesá, pokud už produkt nepoužíváte. Proto je pro zachování vzhledu důležitá nepřetržitá aplikace. Současně obsažená humická kyselina zajišťuje stimulování tvorby kolagenu. Tato přirozená látka se obvykle aplikuje ve formě injekčních stříkaček v rtech a je určena k zajištění plnějšího objemu. Stimulace produkce probíhá přirozeně při aplikaci lesku na rty, takže není zapotřebí použití jehel. Již po 8 týdnech může vzniknout mnohem krásnější vzhled.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Jak funguje aplikace City Lips?

Za prvé, je důležité, aby pokožka byla čistá. To znamená, že nejdříve vyčistíte obličej, ale nemusí zůstat žádné zbytky make-upu. V opačném případě produkt nebude dobře absorbován, efekt bude trvat déle, nebo dokonce ani nebude zřejmý. Poté je lesk aplikován ráno a večer. Pravidelné používání ukazuje 100% účinek během 8 týdnů. Výrobce dokonce zaručuje, že iv případě, že zapomenete na aplikaci, může být ještě vidět efekt. Na druhou stranu doporučujeme pravidelné a důsledné používání, aby bylo dosaženo co nejlepšího účinku.

Jaké výhody a nevýhody přinášejí City Lips?

Jako každý kosmetický přípravek má také své vlastní výhody a nevýhody, o kterých byste si měli být vědomi předem. Využili jsme tedy příležitost a všechny klady a zápory, jakmile se jasně setkáme:

výhody

 • nekomplikovaná aplikace
 • úspěšné i při nepravidelném použití
 • pouze přírodní ingredience
 • levné alternativa k jehlách & Co.
 • dobře snášen

nevýhody

 • musí být použito trvale

Pro mnohé je nevýhoda užívání lesku na rty neustále argument proti rozhodnutí. Neexistuje však žádná trvalá alternativa, pokud jde o použití kosmetických operací, takže léčba musí být vždy opakována. Sám toto je argument pro zabití pro léčbu injekční stříkačkou. Kromě toho je mnohem příjemnější použít pouze jednu leštící láhev, než abyste museli během léčby snášet jehlu. Kromě toho distribuce stříkačkou také ne vždy běží hladce, což je samozřejmostí s leskem na rty. Výhody jsou zřejmé. Zatímco kosmetické ošetření je umělé, použití City Lips Pro je absolutně přirozená volba, která může být použita nezávisle na věku. Podobně jako u některých jiných krémů pro péči o pokožku používá tento produkt sílu přírodních zdrojů.

Existují známé vedlejší účinky City Lips?

Vzhledem k tomu, že výrobek se skládá výhradně z přírodních složek, lze předpokládat, že nedochází k žádným vedlejším účinkům, pokud se ujistíte, že nejste alergičtí na přísady. Chcete-li to vyzkoušet, aplikujte lesk na rty na malé místo a zjistěte, zda je nějaká reakce. Pokud tomu tak není, produkt může být použit bez váhání.

Obecný test městských rtů

Každý, kdo si myslí, co se stane v kosmetické léčbě, která vám slibuje plnější rty, určitě upřednostní lesk na rty. Provedli jsme test a zkontrolovali efekt. Subjekty používaly výrobek pravidelně a mezitím dokumentovali výsledky, abychom mohli získat dobrý obraz o tom. Nejdřív se objevilo málo ze zaslíbeného vzhledu, rty zůstaly úzké, ale zdálo se, že jsou vlhčí, kvůli lepší hydrataci. Během času se rty našich subjektů změnily. Někteří popsali zpočátku neobvyklý pocit na ústech, který je normální. Nakonec si na to zvykneš. Aplikace byla i nadále přímočará a v 8. týdnu většina z nich hlásila mnohem hezčí ústa, cítila se lépe, zvýšila sebevědomí. Efekt byl v každém případě viděn a někteří doporučili produkt rádně.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Obecné zkušenosti City Lips

Většina těch, kteří pracovali s leskem na rty, hlásí pozitivní zkušenosti a doporučuje produkt ostatním. Stává se zřejmé, že je také dobře tolerováno a tudíž také ráda. Přírodní ingredience jsou téměř v každém hodnocení v popředí a také ukazují, co jsme mohli v našem testu již podepsat. Uživatelé jsou důkladně spokojeni, nejsou hlášeny žádné vedlejší účinky.

Co stojí City Lips?

Produkt je distribuován prostřednictvím webových stránek výrobce ve vlastním internetovém obchodě. Ceny jsou velmi odlišné. Proto je zde malý seznam:

 • 1 balení: 39,00 EUR
 • 2 balení (+1 zdarma): 57,00 EUR
 • 3 balení (+2 zdarma): 89,00 Euro

V nabídce č. 3 to není špatné. Protože tu ušetříte spoustu peněz. Pokud byste měli koupit 5 balení jednotlivě, mohli byste přijít na hodnotu 178 eur, takže v každém případě můžete vidět nabídku. Vzhledem k tomu, že produkt je také trvale používán, je tato nabídka vhodná pro ty, kteří chtějí akumulovat sklad.

Kde mohu koupit City Lips?

Výhodně přímo od výrobce. To nabízí své zboží přímo v online obchodě a nabízí některé výhody. Patří sem bezplatná doručená nabídka, 30denní nabídka zpětného odběru peněz a faktura platebních opcí a PayPal. Neexistuje prakticky žádné riziko.

O City Lips

Díky unikátní technologii kolagenových peptidů hydratuje a zvlhčuje na úrovni buněk, City Lips slibuje, že vám pomůže zažít plumper, mladší rty s menšími liniemi a vráskami za pouhých 10 minut.

Na webových stránkách Per City Lips použijte na rty rovnoměrný kabát, kdykoli budete chtít používat vestavěnou měkkou kartáč. Pokud chcete přidat barvu, počkejte dvě minuty. Poté můžete přidat druhou vrstvu City Lips pro další zvýraznění lesku a objemu – bude dokonce působit jako tmel, který pomůže vašemu rtěnku vypadat lépe a vydrží déle.

Při poločasných výsledcích do 30 dnů můžete aplikovat v noci před spaním a nebudete se muset starat o spálení, podráždění, necitlivost nebo drsné nežádoucí účinky.

To vše se zdají být velkým přínosem. Ale pokud k tomu dojde, má City Lips skutečně špičkovou technologii krásy? Jak se porovná s konkurencí? Které možnosti mohou přinést největší hodnotu?

V tomto článku se budeme zabývat a diskutovat o tom, co jsme se dozvěděli během našeho výzkumu.

Co způsobuje méně než hvězdné rty?

Stejně jako ostatní kůže na vašem těle, vaše rty obsahují tři vrstvy, které se skládají převážně z proteinů keratin, kolagen a elastin.

Když jsme mladí, jsou tyto bílkoviny bohaté a poskytují naší pokožce napjatou, hladkou strukturu. Kvůli normálnímu procesu stárnutí a předčasnému stárnutí způsobenému environmentálními faktory, jako je expozice ultrafialovým zářením, kouření a znečištění, se tyto bílkoviny stávají méně bohatými, což vede k pokožce, která se otáčí a slábne.

Na rozdíl od většiny ostatních kůží na vašem těle však ochranná vrstva (stratum corneum) pokrývající vnější vrstvu našich rtů je velmi tenká. Naše rty také neobsahují olejové žlázy, což znamená, že jsou obzvláště náchylné k environmentálnímu stresu ze slunce, počasí, dehydratace a jen každodennímu užívání.

Kombinace rtů mají tendenci klesat, střídnout a vytvářet trhliny a vrásky, jak stárnou, někdy rychleji než okolní kůže.

Závěr k produktu

Byli jsme nadšeni výrobkem, a proto doporučujeme to ostatním. S pomocí přírodních ingrediencí vytváří dokonalý obraz a objem rtů, což je extrémně sexy a umožňuje vyšší sebeúctu, aniž by poškodilo zdraví.

Previous Post
kankusta duo
Výživové doplňky

Kankusta Duo Recenze, cena a nákup

Next Post
Actipotens
Krása

Actipotens Recenze, cena a nákup