Clenbuterol Účinek, dávkování a zkušenosti

K tomu, aby se v kulturistice dobře udělalo – zejména při soutěžích – někteří sportovci vydělávají správně. Používají látky, které jsou často v pochybnostech o tom, zda jsou dokonce povoleny. Kromě toho pravidelně usilují o jiné účely, než pro které skutečně používají kulturisty. Takže i výrobku. Máme před sebou dnes opět s tématem a rozbít na to, co je na tom, jak to může sloužit k tónování a to zejména proto, že se mohou také dostal pod kritiku stejně.

Co dělá Clenbuterol?

Za prvé, je zajímavé vědět, co vlastně je, s čím máme co do činění. Clenbuterol je v podstatě lékem, který se používá především pro léčbu astmatu. Pochází ze skupiny beta2-sympatomimetik a je dále uveden v různých přípravcích. Bohužel, to se dostalo do hanby, protože byl používán v Evropě na nějakou dobu do telat a znovu upadl do kritiky, když to bylo používáno pro sportovce Katrin Krabbe na Tour de France do roku 2010. Stejně tak Alberto Contador použil během své kariéry jako cyklista. Materiál se však stal i nadále v oblasti kulturistiky, neboť mince Andreas ho využila ve svůj prospěch. Jednou z výhod produktu je to, že může poskytnout anabolickou podporu pro pruhované svaly a pomáhá spalovat tuky. Zde je seznam nežádoucích účinků výrazně (například, nespavost, třes rukou, kardiovaskulární problémy a zvýšené křeče), což je důvod, proč je dobré přemýšlet o tom, zda opravdu chcete používat. Zde jsou všechny informace ve zkratce:

  • nepatří do skupiny anabolických steroidů
  • je předpis
  • se používá hlavně k léčbě astmatu
  • řeší striktní svaly
  • proto se také používá v kulturistikách nebo ve sportu obecně

Každý, kdo se s nápravným prostředkem dříve zabýval a přesto ho chce využít pro své výhody, by si měl rozhodně zvolit moudře.

Clenbuterol

Jak je účinnost Clenbuterol?

Velkou výhodou produktu je to, že pomáhá zlepšit výkon ve sportu, protože zvyšuje srdeční frekvenci a zvyšuje tělesnou teplotu. Tak může být použita jak při tréninku, tak při spalování tuku. Je tedy atraktivním prostředkem pro definici těla, pokud chcete přesněji vyřešit různé specifické svaly. V takovém případě je však třeba nejprve pečlivě zvážit, zda mise skutečně dává smysl. Navíc je také detekovatelný v krevních testech a je stále v kritice v rámci soutěží. U astmatiků, látka se používá proto, že současně apeluje na hormonů a chemických poslů a aktivuje, které známe jako „stresových hormonů“. Vzhledem k tomu, že tyto práce fungují po celém těle, je to samozřejmě velkým přínosem pro postižené. Kdo chce vědět víc, co přesně výrobku spouští tělo: To zajišťuje, že tep zrychlil také rozšiřují průdušky a zároveň si můžete lépe dýchat. Tento efekt je také velmi vítán ve výcviku nebo kulturistiku, protože tělo může absorbovat více kyslíku a tím je výcvik efektivnější.

Pro koho je Clenbuterol vhodný?

Používá se hlavně k léčbě astmatu. Kromě toho je někdy obtížné se dostat, protože je to pravidelný předpis, a proto není snadné získat od lékárny. V kulturistice ale i cvičenci jim mohou využít, pokud chtějí definovat jejich těla víc, doufám, že k identifikaci konkrétní svaly vypadat lépe. Používá se hlavně jako výživový doplněk, je-li požadována intenzivnější a efektivnější výcvik.

Je Clenbuterol dopován?

Otázka, zda se látka považuje za doping, je poněkud kontroverzní. Pokud například používáte výrobek pouze k definování svého těla a získávání více z vašeho tréninku, obvykle to děláte, abyste vypadali dobře na soutěžích. Jak již bylo zmíněno dříve, bylo zneužito jako dopingový agent. A protože se jedná o předpis není k dispozici, lze předpokládat, že výrobku je určitě považován za doping, jakýmkoliv způsobem, to je používáno. Bude také vidět v krevní zkoušce, zda byla látka užívána dříve nebo ne. V moči nebo krevních vzorcích určuje hmotnostní spektrometrická vazba plynová chromatografie, zda je látka přítomna v krvi.

Jak přijímá Clenbuterol?

Dávková forma látky se obvykle dodává ve formě tablet. Lékař obvykle předepisuje přípravek dvakrát denně na požití. Obvykle se symptomy zlepšují od začátku příjmu, dávka závisí na vývoji nemoci. Nicméně, to se vyjme do 200 mcg za den výrobku, jsou běžné v průběhu léčebného období, dávky 20 až 160 mikrogramů denně, v každém případě ve dvou dílčích dávkách. Alternativu k tabletám poskytují také kapky a inhalátor, kde se prášek odebírá hlubokou inhalací. To, co vypadá v oblasti budování svalů, není příliš jasné. Mohly by být použity další dávky. Vzhledem k tomu, že látka v této oblasti je pravděpodobnější spočítána jako dopingová skupina, lze zde doporučit doporučené dávkování.

Co mám věnovat pozornost při užívání Clenbuterol?

Pokud se přípravek nepoužívá k léčbě astmatu, může mít účinek na tělo zcela jiný účinek. Které samozřejmě také souvisely s dávkováním. Proto je vhodné souhlasit s profesionálem nezbytně se specialistou. Příliš vysoká dávka je neefektivní a je třeba se vyvarovat.

Mohu s Clenbuterol zhubnout?

Vzhledem k tomu, že produkt je také používán pro spalování tuků, ale to je stále kontroverzní, může být také použito jako hubnutí. Ovlivňuje metabolismus tím, že je možný intenzivnější trénink a tím může spálit více tuku. Nemá však žádný přímý účinek na tukové zásoby v těle, ale je založen hlavně na tom, že se jednalo o výcvik. Jako jediný produkt na snížení tělesné hmotnosti se proto nedoporučuje, pokud není nastaven velký cíl sportovního programu, pomocí něhož byste chtěli zhubnout.

Můžu dělat bodybuilding s Clenbuterol?

Vzhledem k tomu, že byla již použita k takovým účelům, může být teoreticky využita i pro kulturistiku. Přestože neuvolňuje tukové zásoby, přispívá k tomu, že budete mít více tréninku. Při rozšíření průdušek se tělo a tím i svaly dostávají více kyslíku, což vede k lepšímu výkonu a lepší připravenosti těla. Tato výhoda se mnoho výhod, ale jít s ním riziko nežádoucích účinků, a že byl chycen v soutěžích, protože je stále odsuzována a kritizují.

Kde mohu koupit Clenbuterol nejlépe?

Vzhledem k tomu, že přípravek je předpisem a není dostupný jako výživový doplněk na trhu, doporučuje se spolupráce s lékařem. Nicméně, zda je to pro účely hubnutí nebo kulturistiky předepisuje výrobek, samozřejmě je sporné. Nechceme další doporučení ohledně nákupu této látky, ale poskytujeme tabulku zdrojů, které fungují podobným způsobem. Zásada čerpání více kyslíku do svalů je také převzata jinými produkty, jejichž složky jsou mnohem méně škodlivé.

Má Clenbuterol vedlejší účinky?

Seznam nežádoucích účinků je bohužel o něco déle, takže je také dobré přemýšlet o tom, zda chcete produkt používat pro tento účel. Produkt na jedné straně zrychluje srdeční tep, ale v závislosti na dávkování může být nebezpečné. Stejně tak látka způsobuje svalové třesy a zvyšuje tělesnou teplotu. Současně se také zapíná bolesti hlavy. Většina těchto nežádoucích účinků je popsána jako dočasná. To znamená, že v průběhu času zmizí, jak postupuje požití. Zároveň se mohou vyskytnout doprovodné příznaky. Ty jsou pozorovány ve formě klesajícího krevního tlaku, zvýšení hodnoty troponinu a poklesu hladiny draslíku. Zatímco poměrně nízká dávka se často děje bez problémů, vyšší dávka je často problematická.

Je Clenbuterol bez předpisu?

Látka je obvykle předepsána pouze lékařem, takže je to předpis. Kdo je chce použít pro sport, může také využít alternativy na trhu, které mají podobný účinek. Ti, kteří rádi využívají výrobku, je však často musí obstarávat ve formě jiných produktů nebo jinými způsoby.

Jaký je obecný zážitek z Clenbuterol?

Vzhledem k tomu, že produkt v podstatě dělá přesně to, co má dělat, a to rozšíření průdušek a tím i efektivnější trénink, byl často hodnocen jako velmi dobrý. Nicméně je třeba ještě zvážit, zda by měl být skutečně přijat, a navíc není k dispozici bez předpisu. I když látka zvyšuje výkon podle potřeby a tím pumpuje do svalů více kyslíku, ale seznam vedlejších účinků a vedlejších účinků je skvělý.

závěr

Doping je nehodou v mnoha oblastech sportu a každý, kdo chce využít těchto látek, bude zpravidla diskvalifikován v soutěžích. Účinek výrobku se opakovaně diskutuje v oblasti sportu i kulturistiky. Jedním problémem však je odběr a následné správné dávkování. Proto to není nutně doporučeno, vždy je nutný recept na to, aby se k droze.

Bylo zjištěno, že výrobku zvyšuje svalovou hmotu a snižuje tělesný tuk. Dále zůstává v těle s aktivním účinkem po dobu až šesti dnů po konzumaci (zjistitelné stopy mohou zůstat delší). Vzhledem k těmto vlastnostem se často používá jako doplněk ke ztrátě hmotnosti nebo ke zvýšení atletického výkonu.

Lidé, kteří užívají výrobku pro snížení tělesné hmotnosti nebo zlepšení výkonu, často používají anabolické steroidy nebo růstové hormony.

Studie účinnosti výrobku jako úbytku hmotnosti nebo zlepšení výkonu u lidí jsou poměrně omezené, ačkoli mnoho studií bylo provedeno u zvířat a hospodářských zvířat:

Vědci zjistili, že výrobku stimuluje růst a opravu svalů a zároveň zabraňuje atrofii u myší a potkanů.

Studie u hospodářských zvířat naznačují, že nárůst růstu svalů nastává na úkor tukové tkáně. Toto je součást procesu označovaného jako rozdělení.

Studie u koní ukázala, že dlouhodobé podávání vysokých dávek Clenbuterol zvyšuje expresi genů spojených s různými složkami svalů a metabolismus tuků.

Navzdory skutečnosti, že Clenbuterol je minimálně důkazem toho, že je lékem zvyšujícím výkonnost, je uveden na seznamu zakázaných antidopingových agentur Světové antidopingové agentury (WADA).

Zdrojový adresář a externí odkazy
Previous Post
Prostero
Výživové doplňky

Prostero Recenze, cena a zkušenosti

Next Post
Black Latte
Výživové doplňky

Black Latte Recenze, cena a zkušenosti