Cube Air Cooler Recenze, cena a zkušenosti

Pro dosažení chladné úrovně v letních teplotách není příliš snadné. Někteří si vychladí obálky, jiní vezmou ventilátor a jiní instalují klimatizaci přímo do bytu nebo domu. Ty však mohou být často velmi drahé. Nejpozději při příchodu další elektřiny. Kromě toho jsou věci obvykle poměrně hlasité. Pokud se přeruší, vzniknou vysoké náklady na opravy, s nimiž se nikdo nechce vypořádat. Kromě toho je trh tak zaplaven skutečností, že člověk snadno ztratí přehled, pokud je člověk aktivně hledá jeden. Další, zdánlivě nepřekonatelná překážka pro mnohé přichází na scénu, pokud hledáte také Cube Air Cooler, které funguje také jako zvlhčovač nebo čistička vzduchu. Zjistili jsme však, že je to nejen levné, ale také malé. Ten, který dokáže držet krok s velkými zařízeními a má nízkou údržbu. Všechny informace o tom shrnujeme níže.

Cube Air Cooler

Co je Cube Air Cooler?

Cube Air Coller je mini klimatizační jednotka známá jako Revoluce léta. Ale může udělat víc. Současně je to zvlhčovač a čistička vzduchu, pokud chcete mít tyto funkce. Díky malému rozměru může být instalován téměř kdekoli a nakonec máte čistý a především chladný vzduch. Dále je možné jej snadno propojit prostřednictvím elektrického připojení v bytě. Ještě lepší: je také vhodný pro provoz na USB portu. Zde jsou funkce na první pohled:

 1. Mini klimatizace
 2. Zvlhčovač vzduchu
 3. Čistička vzduchu
 4. malá velikost
 5. pracovat napájením nebo USB

I tyto vlastnosti charakterizují Cube Air Cooler jako výhodu v domácnosti. Ale na to, na co se člověk může spolehnout, je více.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Pro koho je Cube Air Cooler správným produktem?

Cube Air Cooler je zaměřen především na lidi, kteří chtějí ve svých čtyřech stěnách příjemné klima, které lze vydržet. Vedle pravidelné výstavby bytových domů je také vítaným partnerem pro přístřešky, na něž se lze spolehnout. Kromě toho má také výhody pro ty, kteří trvají na tom, že Cube Air Cooler dodatečně čistí a zvlhčuje vzduch. Pacienti trpící alergií jsou tedy adresováni, kteří nemohou bez takového Cube Air Cooler dělat. Miniklimatizace je připravena pro každou akci.

Cube Air Cooler Technické detaily

Níže jsme shrnuli všechny důležité technické podrobnosti:

 • Zdroj napájení přes USB nebo síťovou zásuvku
 • Použití v kanceláři nebo v domě
 • Typ zařízení: ventilátor
 • vyrobeno z vysoce kvalitního plastu
 • Režim řízení je normální
 • maximální výkon vyšší než 20 W
 • ideální pro místnosti s rozlohou 10 až 15 metrů čtverečních
 • 9 W výkonu
 • napětí 5 V
 • Rozměry: 165 x 165 x 170 mm
 • 3 režimy rychlosti
 • lze vybrat různé barvy LED
 • Kapacita nádrže na vodu: 750 mililitrů
 • Barva: bílá

Přístroj uvolňuje vzduch z nejmenších částic a nabízí uživateli tři různé režimy, které lze upravit. Pokud chcete trochu víc prostředí, můžete změnit barvu integrovaných diod LED. To také zahrnuje relaxační noční osvětlení, které vám umožní dobře spát v noci.

pot

Jak používat tento produkt?

Zařízení se jednoduše nastaví, nádrž na vodu se naplní a zapne. Pomocí vhodného konektoru může být zařízení připojeno k zásuvce, jinak by mělo být připojeno pomocí konektoru USB. Zvláště v létě se takové zařízení vyplácí, protože v noci je často tak horko, že ani nemůžete usnout. V takových situacích by bylo takové zařízení vhodné. Mimochodem, jeho nádrž na vodu bude trvat celou noc, pokud ji doplníte před spaním.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Jaké jsou výhody a nevýhody?

Stejně jako všechny příslušenství a zdravotní produkty, má také své výhody a nevýhody, o kterých byste se měli nejprve dozvědět. Proto jsme je shrnuli takto:

výhody

 • snadné ovládání
 • dostatečná nádrž na vodu
 • Zvlhčovač vzduchu
 • Čistička vzduchu
 • Přináší příjemné teploty do místnosti díky 3 režimům
 • několik barev pro výběr LED diod

nevýhody

 • není známo

Zařízení vyžaduje malou údržbu a je snadné jej připojit. Nemá žádné viditelné nevýhody. Provoz je snadný a zásobník na vodu má dostatečnou kapacitu, aby vydržela celou noc. Kromě toho je požadováno nejen chlazení vzduchem, ale také jejich čištění a zvlhčování. To vždy vytváří zdravé klima v místnosti, kde můžete žít dobře. Často klimatizační jednotky nemají schopnost dostatečně zvlhčovat vzduch. Výsledkem je suchý krk nebo dýchací systém. Neplatí to u zařízení a je tedy velkou výhodou.

chladnou teplotu

Obecný test Cube Air Cooler

Zvlášť, když teploty někdy nechávají něco, co by bylo žádoucí a velké léto se v dlouhodobém horizontu příliš zahřívá, uvedli jsme zkoušku Cube Air Cooler. Protože je svým tvarem a velikostí velmi dobrým aufzustellendes zařízení a prospěšné pro každou místnost. Alespoň pokud bude dělat svou práci podle slibů. Měla by být také vhodná pro alergiky, protože je také čističem vzduchu a zvlhčovačem. Miniklimatizace nezanechává nic, co by bylo žádoucí, přinejmenším ve velikosti. Můžete je dát kdekoliv, kde máte prostě prostor. Ona je malá a z toho moc neberou. Instalace není poprvé obtížná. Nádržka na vodu se rychle naplní a zařízení se jednoduše zapne tlačítkem. Chcete-li změnit barvu LED, můžete taktéž provést stisknutím tlačítka. Je třeba říci, že se zařízení nemusí skrývat od konkurence. Za pár minut si všimnete prvních změn ve vzduchu. Pokud necháte dostatek času pro zařízení, brzy budete mít ve svém pokoji příjemné klima. Navíc je k dispozici také objem přidávaný, díky kterému je přístroj rád. Zpočátku jsme si nedokázali představit, že bychom měli být schopni spát, ale po zapnutí to můžeme jen potvrdit. Běží velmi tiše a je velmi příjemné usnout. Celkově jsme byli s testovacím zařízením velmi spokojeni, a proto bychom ho měli doporučit v tomto okamžiku. Dodává se s kabelem USB a návodem k použití.

Uvedená zástrčka pro napájení, kterou získáte v každém elektrickém maloobchodním prodejci za několik eur.

Obecné zkušenosti Cube Air Cooler

Každý, kdo se dívá po internetu, najde mnoho názorů od uživatelů, kteří testovali zařízení a byli stejně přesvědčeni, jako my. Mini klimatizace se vyplatí ve všech aspektech a poskytuje zejména v noci nádherné klima pro spaní. I když je venku ještě teplé. Ale někdy musíte dát nějaký čas, dokud nebude mít celý pokoj pod kontrolou. Ale pak můžete očekávat čistý a mírně vlhký vzduch, se kterým jsou spokojeni mnozí uživatelé. Opravdu dobrý tip, který je také rád předán. Klikněte zde pro více zkušeností zákazníků! *

Jsou známy problémy Cube Air Cooler?

Stejně jako u jiných systémů klimatizace pravidelně kontrolujte a doplňujte nádržku na vodu. To je jediný způsob, jak zajistit dlouhodobé dobré větrání, s nímž může žít. Kromě toho se vždy ujistěte, že je zařízení provozováno tak, jak je popsáno v příručce. V opačném případě se zařízení nevyskytují velké problémy.

Snižte teplotu

Kde mohu koupit Cube Air Cooler?

Výhodně přímo od poskytovatelů, jako je Amazon. Zde nabízejí různí prodejci zařízení a také za dobrou cenu. Pro některé z nich máte také dvě zařízení, takže s nimi můžete vybavit několik místností. Mini klimatizace je také dobrým partnerem v kanceláři, kde udržuje vzduch čistý a vytváří příjemné pracovní prostředí. Navíc každý, kdo objednává přes Amazon, získá přesně stejné výhody jako ostatní produkty. To znamená jednoduchou platbu a vy si můžete vybrat prodejce sami a přečíst si jeho recenze. Takže při koupi prakticky nijak nehrozí žádné riziko a dostanete levné zařízení, které chladně pěkně chladí dny.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Cube Air Cooler recenze

Celkově hodnotíme zařízení jako poměrně pozitivní. Zvláště v horkých dnech je skutečné potíže přinést příjemné klima do vašeho pokoje. Každý, kdo přikládá důraz na zvlhčení a čištění vzduchu, je často obtížné najít správné zařízení. Větší jsou také náročné na údržbu a musíte být opatrní, abyste nebyli ohromeni. Pokud pak přijde i elektrický účet, je obvykle hrubé probuzení. Vzhledem k tomu, že většina je také skutečná moc guzzlers. Chcete-li se dostat z cesty, můžete o této malé mini-klimatizace, která je obvykle provozována s USB port. Vlhčí vzduch a současně jej očistí. Dokonce i v noci je ideálním zařízením, protože nejen že běží tiše, ale má také dostatek vody na skladě, kterou ukládá do kontejneru o objemu 750 mililitrů. Přístroj je také vhodný pro usnutí, protože osvětluje místnost s barevnými LED diodami, které můžete volně měnit podle vašeho vlastního rozhodnutí o barvě. Takže neexistují žádné přání být žádoucí a ti, kteří se bojí koupit velký klimatizační systém a riskovat, dělat sebe a své zdraví s koupí této malé krychle opravdovou laskavost.

Teď, když se mění počasí, zůstáváte v nějakém teplotním očistci. Noc jsou jen trochu teplé, aby spaly bez chladného vánku, ale stále ještě nebyly dostatečně teplé, aby ospravedlnily instalaci vašeho obrovského okenního modulu nebo rozbití střídavého proudu (spolu s elektrickým účtem). Ale nebojte se – na rozdíl od počasí v New Yorku, je šťastné médium, pokud jde o udržení vašeho domova na správné teplotě.

Seznamte se s evaSmart EV-3000 od Evapolar, osobní střídavé jednotky, která může být perfektním přechodovým zařízením.

Tato drobná malá jednotka (a myslím, že je to malinká) je v pořádku. Měří pouze 7,24 x 8,54 x 8,14 palce, ale může se pochlubit chladící energií až 1360 BTU a tvrdí, že udržuje plochu asi 43 čtverečních stop relativně chladnou. A když jsem byl docela skeptický ohledně toho, co by skutečně mohla udělat velikost kosti velikosti velkého šperkovnice, byl jsem jedním slovem ohromen.

Zdrojový adresář a další odkazy

Cube Air Cooler

8.4
Technické detaily 9.0
Rysy 8.5
Použití 8.0
Cena 8.0
Previous Post
arthrolon
Klouby Výrobky pro Péči o

Arthrolon Recenze, cena a zkušenosti

Next Post
Prostero
Prostaty Výživové doplňky

Prostero Recenze, cena a zkušenosti