Fresh-R Recenze, cena a zkušenosti

Ve chvíli, kdy suché léto přijde znovu, zvlhčovače jsou vítanou změnou v jinak suchém obývacím pokoji. Nejen, že nebudete cítit jako na suchý den v poušti. To také vede ke zdravotním problémům. Ne nadarmo, že spotřeba nosního spreje nebo podobné výrobky, v létě je vždy vyšší. Vzhledem k tomu, neustále svědění v nose, je suchý, a to většinou nějak získat dojem, že nemůže dýchat. Proto zvlhčovač již vítanou alternativou k jinak suché domova. Je to zvlhčovač pak i klimatizace integrovaná, ve skutečnosti nic nemůže pokazit. Proto se podíváme hned, jakmile se na Fresh-R. Zvlhčovače, které mohou přinést stejný čas úplně jiný vzduch do obývacího pokoje.

Co je Fresh-R?

Tento přístroj je zvlhčovač vzduchu a klimatizační Fresh-R v jednom. Výrobce inzeruje s různými funkcemi, které mohou být skutečnou alternativou k běžným klimatizací, a to zejména v teplejším období. Zde opět několik vrcholů, výrobce slíbil:

 • individuální zvlhčovač
 • Motion pro automatické zapínání a vypínání
 • tři různé rychlostní stupně
 • Běží přes USB
 • nádrž na vodu po dobu 10 hodin běhu
 • malý a kompaktní

Díky své velikosti, přístroj je také ideální pro cestování a dovolené, a mohou být snadno odebrány. Zejména v dusno hotelových pokojích a klimatizace nepracuje na konci, když chtějí nejvíce. Přístroj je malý, existují tři úrovně, jak nastavit, a to může být snadno pomocí USB portu pro nabití. Provozuje také energeticky úsporný, protože obsahuje detektor pohybu, který teprve začíná, když vidí pohyb v jeho blízkosti. Vzduch může být navlhčený individuálně. Takže klimatizace má všechny důležité požadavky, který z nich uvádí na takové.

fresh-r

Co pomáhá zvlhčovač?

Uvnitř dusno pokojů superior pro mnoho lidí, ať už neměli kupovat klimatizaci. Problém: Taková klimatizace není příliš hlasitý, stojí hodně peněz. A ne jen tak koupit. Při provozu, přitahuje spoustu energie a vody, a vy stále ještě nijak zvlášť šetrné k životnímu prostředí. Dalším problémem je, že člověk by měl vědět, profesionální je vždy, v případě, že Fresh-R je dokonce zlomený. Tento zvlhčovač je však malý, snadno ovladatelný a může být někdy velmi rychle vyměnit, pokud to bude nutné. K tomu má všechny funkce velkého klimatizací a je také ideální, pokud je vzduch zvlhčovat.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Proč musím Fresh-R?

Chladičem vzduchu je zaměřena především na lidi, kteří chtějí mít příjemné klima ve svých domovů v létě lásky. ale nechtějí vzdát instalaci klimatizace ve stejnou dobu. A to zejména v noci dělá tolik hluku, takže na spánek je nemyslet. Z tohoto důvodu je Fresh-R vhodné pro opravdu každého, kdo touží po výhodách klimatizace, ale nemá peníze, aby tak učinily, aby jej koupit, nebo obecně odmítá z jakéhokoliv důvodu. Klimatizační jednotka může být výhodně umístěn v ložnici nebo v obývacím pokoji. Prakticky každé místo, kde existuje prostor. Nezáleží na tom, zda je mladý nebo starý, přístroj je milován každé generaci podobný a existuje mnoho lidí, kteří nechtějí nechat ujít po vyzkoušení.

Jak používat tento Fresh-R?

Použití přístroje je zcela jednoduché, a proto může sloužit také těm, kteří jinak nemají žádné technické dovednosti. Je pouze nutné naplnit nádržku na vodu z klimatizačního zařízení a dát tyto zpátky do přístroje. Po tom, mezichladič je prostě zapne a můžete vyrazit. Proto je nezbytně nutné pouze to, že úroveň rychlosti se nastavuje pomocí výše uplatňovaných tlačítky. To znamená, že čím rychleji rychlost, tím vyšší je chlazení. V případě potřeby snímač pohybu je zapnut, pouze může řešit zařízení, když je někdo v okolí. V opačném případě, když běží vzduchový chladič, vypne po opět asi 10 hodin, protože voda se musí doplnit.

Potom se postupuje stejně, jak je popsáno.

fresh-r klimatizace

Jaké jsou výhody a nevýhody výrobku?

Každý gadget má své vlastní výhody a nevýhody, které byste měli zkontrolovat před nákupem. Poté, co jsme shrnuli všechny parametry a jasně je prezentovali:

výhody

 • několik funkcí v jednom
 • snadná obsluha
 • Napájení přes USB
 • 10 hodin najetých kilometrů najednou
 • také cestou dobré alternativy

nevýhody

 • žádné známé

Vzduchový chladič běží po dobu až 10 hodin najednou, zatímco ostatní dosahují pouze 5 až 6 hodin. To může být snadno vzít podél cesty a zajišťuje v každém hotelovém pokoji pro správný chlad. Napájení je navíc snadno ovládatelné přes USB. To znamená, že pokud máte s sebou notebook, můžete zařízení jednoduše připojit nebo použít vhodný konektor adaptéru, který se pak dostane do zásuvky. V jiných standardech soketů proto neexistují žádné problémy napříč zeměmi. Výhody jsou prakticky zřejmé.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Obecné vlastnosti Fresh-R testu a kvality

Podívali jsme se na klimatizaci a chtěli jsme to vyzkoušet. Nejprve se vzduchový chladič snadno ovládá, manipulace je velmi snadná. Někdo, kdo s tím nikdy neměl nic společného, ​​si to všechno sám udělá sám, a to především proto, že je důležité před zapnutím zaplnit vodu. Klimatizace pak pomalu nebo mírně ochlazuje teplotu v místnosti, ať už se jedná o ložnici nebo obývací pokoj. Chvíli trvá, než se udržuje příjemně chladný, ale tato teplota zůstane konstantní. Runtime 10 hodin je dobré, máme to pod 10 hodin. Detektor pohybu funguje také bezchybně.

Přístroj jsme také dali kolegovi, který měl vždy problémy se suchým nosem a několikrát to zkusila. Během noci si stěžovala na mnohem méně problémů a celkově se cítila lépe. Proto bychom chtěli dát zařízení dobré hodnocení a doporučit. Lze vidět kvalitu zpracování a prezentaci.

Kancelář Fresh-r

Obecné čerstvé zkušenosti a názory

V našem testu i výzkumu jsme hledali další názory od lidí, kteří již mohli s produktem získat zkušenosti. Zkušenosti zde nalezené byly trvale pozitivní, a proto se domníváme, že se s přístrojem také velmi dobře vyrovnávali. Mnozí uživatelé jsou rádi, že doporučují vzduchový chladič a domnívají se, že to dává každému dobrou alternativu k běžné klimatizaci. Další zákaznické zkušenosti jsou k dispozici prostřednictvím tohoto odkazu! *

Existují nějaké známé problémy Fresh-R?

Klimatizační zařízení při práci s ním nezpůsobilo žádné problémy. Velkou výhodou je, že jako termín je uveden čas 10 hodin. Mezitím, jiná zařízení, která běží pouze pět nebo šest hodin najednou, mají problémy během noci, kdy náhle je nádrž na vodu prázdná. Nicméně, toto nebylo případ s tímto vzduchovým chladičem.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Kde mohu koupit Fresh-R?

Zařízení je nejlépe zakoupeno přímo u výrobce. Nabízí své Fresh-R online na vlastní domovské stránce. Tam jsou také tzv. Odstupňované ceny, kde můžete získat několik zařízení za zvýhodněnou zvýhodněnou cenu. V tomto případě je také možné vybavit přístrojem více místností a nemusí neustále táhnout zařízení od A do B. Výrobce také nabízí dočasnou dopravu zdarma. To je samo o sobě velmi rychlé a proto po objednání zařízení do několika pracovních dnů u zákazníka. Není to opravdu lepší. Poskytovatel navíc nabízí dodatečnou 3-letou záruku, kterou lze zakoupit navíc, aby bylo dosaženo ještě větší bezpečnosti.

Fresh-r pokojová teplota

Technické údaje Fresh-R

O technických podrobnostech chladiče vzduchu je poměrně málo známo. Zde je shrnutí toho, co víme:

 • Detektor pohybu
 • tři rychlostní stupně
 • Napájení přes USB

Obecně platí, že je vše, co potřebujete vědět o tomto zařízení. Je malý a kompaktní, snadno ovladatelný a nádrž na vodu poskytuje až 10 hodin práce. Vzhledem k tomu, že zařízení je připojeno k napájení přes USB, lze předpokládat, že spotřebovává relativně málo energie a má tak hodně dopředu od velkého protějšku klimatizace.

Fresh-R rating a doporučení

Celkově vzato si myslíme, že toto zařízení je skvělou alternativou pro typickou klimatizaci, protože má mnoho funkcí a chladí místnost stejně a mnohem efektivněji. Proto ji můžeme doporučit ostatním a věříme, že je to obohacení pro každého, kdo se nechce v létě potit a může mít i problémy s příliš suchým nosem. Od nás tak skutečné doporučení!

Informace o dodavateli nebo dopravci

Výrobek je prodáván společností Hyper Sls Ltd se sídlem v Hongkongu. Zde jsou všechny informace o tom:

 •     Hyper Sls Ltd
 •     7 / F, budova Grande
 •     398-402 Kwun Tong Road, Kowloon, Hong Kong

Další informace, které jsme nemohli zjistit u navrhovatele.

Seznam zdrojů a další odkazy
 1. https://klimatizace.heureka.cz/

Fresh-R

8.5
Materiál 8.5
Použitelnost 9.0
Použití 8.5
Cena 8.0
Previous Post
Xone Phone
Gadgets

Xone Phone Recenze, cena a zkušenosti

Next Post
keto guru
Snížit

Keto Guru Recenze, cena a zkušenosti