Inflamaya Gel Recenze, cena a nákup

Co je Inflamaya Gel?

inflamaya gelInflamaya Gel je preparát, který pomáhá při bolestech způsobených artrózou a osteochondrózou a poskytuje účinnou a velmi rychlou úlevu od bolesti. Přípravek pomáhá při svalovém napětí a bolestech kloubů a zastavuje záněty v těle, které nadále vedou k bolestem. Gel redukuje degeneraci chrupavek a povzbuzuje metabolismus, což přispívá k jejich regeneraci. Účinky gelu jsou různorodé a pomáhají při velké škále problémů.

Výrobce popisuje gel jako vysoce účinný prostředek při osteochondróze, artróze a stejně tak i dalších traumatických onemocnění. Svalové bolesti jsou díky němu redukovány a chrupavky regenerovány. Gel rovněž podporuje znovunastolení původní pohyblivosti. To vše probíhá velmi rychle a již po prvním použití jde zaznamenat značné zlepšení. Gel zmírňuje svalová napětí a bojuje proti otokům a zánětům, a to jak zastavením zaněcování, tak i tišením s ním spojené bolesti.

Široká škála blahodárných účinků gelu napomáhá při léčbě traumatických a degenerativních onemocnění, které postihují klouby a páteř. Přípravek působí bez jakýchkoli vedlejších účinků a jeho všestranné užití je zcela bezproblémové a ze zdravotního hlediska naprosto neškodné. Gel obsahuje pouze přírodní látky, které pocházejí z léčivých rostlin. Již při prvním použití dochází k mírnění obtíží bolesti. Přípravek je certifikovaný a odpovídá veškerým standardům kvality, které experti u podobných přípravků vyžadují.

Složení Inflamaya Gel

Přípravek obsahuje výhradně aktivní přírodní složky, které se navzájem doplňují a dohromady vedou k rychlé úlevě od bolesti.

 • Výtažky z kajenského pepře, terpentýnu a kafrovníku: kombinace těchto tří aktivních látek zahřívá a uvolňuje svaly a zmírňuje svalovou bolest.
 • Výtažek z jírovce: Výtažek z jírovce podporuje přenos živin v pokožce. V případě osteochondrózy či artrózy napomáhá ke zpomalení šíření nemoci a redukuje také degenerativní procesy tkáně.
 • Mátový a mentolový olej: Tyto oleje osvěžují pokožku a zároveň posilují vlásečnice a účinně podporují pohyblivost kloubů.
 • Oleje z blahovičníku a borovice lesní: oba oleje mají antiseptické účinky a redukují zánětlivé procesy v kloubech. Účinek je znatelný již po prvním použití.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Pro koho je Inflamaya Gel určen?

Přípravek je určen všem, kteří trpí bolestivým onemocněním kloubů. Příčinou bolesti a omezené pohyblivosti může být osteochondróza či artróza. Nicméně také ti, kteří se potýkají s problémy se svaly a trpí s nimi spojenými bolestmi, mohou přípravek účinně použít a dočkají se rychlé úlevy. Přípravek napomáhá mírnit svalov napětí a znovu nastolit bezbolestnou pohyblivost svalů.

Díky jeho čistě přírodnímu složení mají přípravek v oblibě zejména ti, kteří preferují léčbu bez pomoci chemie, a ti, kteří dávají přednost přípravkům určeným k vnějšímu užití. V podstatě může přípravek ulevit všem, kteří trpí na problémy s páteří či klouby.

Gel Inflamaya účinkuje:

 • při bolesti kloubů
 • při bolesti svalů
 • při artróze
 • proti osteochondróze
 • proti problémům s páteří

Jakým způsobem Inflamaya Gel účinkuje?

Přípravek účinkuje několika způsoby. Výtažky z kajenského pepře, terpentýnu a kafrovníku zahřívají svaly a tím bojují proti bolesti a nepohyblivosti. Extrakt z jírovce napomáhá výměně živin v tkáni a zároveň redukuje degenerativní procesy, které se objevují u artrózy a osteochondrózy. Mátový výtažek osvěžuje kůži. Přitom se roztahují vlásečnice, tedy ty nejmenší cévy, což zlepšuje pohyblivost u lidí postižených těmito nemocemi. Oleje z eukalyptu a borovice lesní obstarávají antiseptický účinek a zároveň působí protizánětlivě.

Jak se Inflamaya Gel používá?

Přípravek se používá velmi jednoduše. Gel naneste na suchou kůži a lehce ho vmasírujte. Podle doporučení výrobce by měl být přípravek použitý dvakrát až třikrát denně. Důležité je kůži zhruba hodinu po nanesení neumývat. Inflamaya Gel je tedy nejlepší nanášet po osprchování, abychom předešli smytí účinných látek z kůže a zajistili co nejlepší absorpci.

Jaké výhody a nevýhody přináší užívání Inflamaya Gel?

Přínos užívání gelu:

 • vnější použití
 • okamžitý účinek
 • čistě přírodní složky
 • optimální snášenlivost
 • působí hned po prvním použití
 • nejsou známé žádné vedlejší účinky gelu
 • výrobce neupozorňuje na žádné rizikové skupiny, které by se jeho užívání měli vyhnout

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Nevýhody užívání gelu:

 • Výrobce je neznámý a na internetové stránce není jmenovaný
 • Původ výrobku není na internetové stránce objasněn

Má Inflamaya Gel nějaké známé vedlejší účinky?

Výrobce nepopisuje žádné vedlejší účinky spojené s jeho užíváním. S výjimkou specifické nesnášenlivosti některé z přírodních látek se není třeba obávat žádných vedlejších účinků. V případě alergie na některou ze složek výrobku by ho dotyčná osoba neměla používat. Podezříváte-li možnost alergické reakce, je doporučeno před nanesením na postižené místo gel nejprve otestovat na malé kožní ploše. V případě velmi citlivé kůže se může dostavit intenzivní pocit tepla, zapříčiněn působením olejů z eukalyptu a borovice.

Test Inflamaya Gel

Přípravek působí ihned a okamžitě ulevuje od bolesti a tím zlepšuje pohyblivost. Navíc obsahuje gel pouze přírodní látky. Dle výrobce je produkt certifikovaný, což znamená, že odpovídá vysokým standardům kvality. Působí na obtíže spojené s klouby a svaly a jedná se o přípravek účinný při řadě problémů, včetně nemocí jako osteochondróza a artróza, zatímco jiná léčiva určená pro tyto pacienty často obsahují kortizon. Použití přípravku je velmi jednoduché a díky přírodnímu složení nevyvolává žádné vedlejší účinky. Společně s rychlou a vysokou účinností se jedná o efektivní produkt.

Obecné zkušenosti s Inflamaya Gel

Hodnocení přípravku se dá na internetu najít pouze v angličtině. Jeden zákazník říká, že se mu již po čtyřech dnech používání gelu značně zlepšilo a rozpohybovalo problémové koleno. Jiní si pochvalují, že jim gel navrátil pracovní sílu a další zase to, že se díky němu mohli rychle vrátit ke sportu. Stejně tak gel napomohl osobám s bolestmi zad. Dokonce i atypické potíže jsou gelem redukovány a bolesti zad, které se objevují v ranních hodinách po vstání z postele, se po použití gelu vytrácí. Záda jsou opět bez bolesti a plně pohyblivá. Dokonce i pacienti, kterým lékař řekl, že léčba bude muset probíhat dlouhodobě a že to chvíli potrvá, než se dostaví výsledky, mohou používáním gelu Inflamaya docílit rychlých výsledků a zbavit se bolestí svalů a kloubů. Celkově je výrobek chválen a jeho účinlivost je prý prokazatelná hned po prvním použití.

Jaká je cena gelu Inflamaya?

Výrobce udává, že běžná cena je 98 euro. Na jeho internetové stránce ale najdete upozornění, že produkt byl pro aktuální den zlevněn a při okamžité objednávce bude stát pouze 49 euro. Z toho se dá ale odvodit, že se tato akce netýká pouze daného dne, ale produkt se dá zakoupit za 49 euro každý den. K nákupní ceně pak musíme připočítat ještě poštovné, protože objednávka se dá zaplatit pouze na dobírku.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Kde je možné Inflamaya Gel zakoupit?

Objednat lze přípravek pouze přes internetové stránky výrobce. Objednávka se liší od běžného internetového prodeje: kupující vyplní v krátkém formuláři své jméno, telefonní číslo a zemi původu a následně může očekávat telefonát, ve kterém se objednávka uzavře. Počet kusů i adresa kupujícího se udává přes telefon. Poté je balíček zaslán. Dodávka je možná pouze na dobírku, takže zákazník nemá na výběr co se týče způsobů dopravy a platby. Důvodem je zde to, že objednávka putuje do zahraničí a dobírka je pro výrobce nejjednodušším způsobem, jak si přípravek nechat zaplatit. Zákazník tedy musí počítat s poplatkem za dobírku, který se připočítává k ceně produktu. Dodavatel počítá poplatek za dobírku jako náklad kupujícího. Po odeslání objednávkového formuláře má zákazník ještě možnost přihlásit se o newsletter a díky tomu také obdržet zdarma knihu.

Souhrn
Datum aktualizace
Zkontrolovaná položka
Inflamaya Gel
Hodnocení
41star1star1star1stargray
Previous Post
cholestifin
Krása

Cholestifin Recenze, cena a nákup

Next Post
Sustafix
Zdraví

Sustafix Recenze, cena a nákup