Ling Fluent Recenze, cena a nákup

Ucení cizího jazyka není vždy snadné. Také není vždy snadné najít kompetentního ucitele, který vás ucí cizímu jazyku takovým zpusobem, že jej mužete rozumet. Na vetšine vysokých škol, kde lze prijímat ruzné kurzy, vyucují také cizí jazyky, ale koncept sleduje výuku v prubehu nekolika týdnu nebo mesícu. Zacátecní kurz je následován pokrocilým kurzem a teprve pak budete moci vstoupit do kruhu tech, kterí se také ucí slovní zásobu s použitím, s nímž mužete cestovat do techto zemí a vyjádrit se správne a presne. Ling Fluent je multimediální platforma, která umožnuje do ctyr týdnu se naucit cizí jazyk i bez predchozího vedomí. Podívali jsme se na tento koncept a chteli bychom vysvetlit výhody této platformy.

Co je Ling Fluent?

ling fluentLing Fluent je platforma, která již díky svým výkonum inspirovala tisíce lidí. Tato platforma umožnuje naucit se jeden z celkem 8 cizích jazyku. Mezi nimi:

 • Anglicky
 • Nemecky
 • Španelsky
 • Francouzsky
 • Norsky
 • Švédsky
 • Italsky
 • Holandsky

Koncept sledovaný na této platforme nejen pracuje se stoickým ucením slovní zásoby a následnou kombinací gramatiky cizého jazyka. Ruzné smysly jsou také potrebné pro rychlé a co nejúcinnejší internalizaci cizého jazyka. Systém je založen na ruzných indexových kartách, které obsahují jak slovo, tak výraz, které tvorí kontextovou vetu a soucasne je k dispozici preklad a obrázky, s nimiž muže uživatel pripojit tato slova. Ucení je tedy mnohem lépe stimulováno a cizí jazyk se tak ucí rychleji.

Pro koho je Ling Fluent vhodná?

Portál je urcen všem, kterí se chtejí naucit cizí jazyk co nejrychleji a nejúcinneji. Tisíce lidí již se službou zaregistrovalo a ucí se jednomu z osmi nabízených jazyku. Nezáleží na tom, v jakém veku, protože stejne jako dospívající se mužete naucit ruzné cizé jazyky a jako starší osoba, která chce dále studovat. Portál je proto vhodný pro každého, kdo se proste zajímá o cizí jazyky.

Jak je obsah Ling Fluent strukturován?

Portál Ling Fluent rozdeluje své kurzy a programy do trí ruzných kategorií. Všechny tri jsou o ucení cizého jazyka, ale obsah se mírne liší. Zde je strucný prehled príslušného obsahu:

Základní:

 • 500 indexových karet se slovy
 • 15 kategorií témat
 • Cca. 100 slov pro každé téma
 • prístup k ucebnímu materiálu po dobu 6 mesícu kdykoli

Pro:

 • 5 000 indexových karet se slovy
 • 25 kategorií
 • Cca. 100 slov pro každé téma
 • prístup k ucebnímu materiálu po dobu 12 mesícu kdykoli

VIP:

 • 5 000 indexových karet se slovy
 • 25 kategorií
 • Cca. 100 slov pro každé téma
 • neomezený prístup k ucebnímu materiálu kdykoli

Jinými slovy, v závislosti na tom, jak intenzivne se chcete cizí jazyk naucit, existuje odpovídající balícek. Balík Pro nebo VIP je ideální pro ty, kterí se chtejí seznámit s cizím jazykem. Lidé, kterí se chtejí naucit základy cizého jazyka, mají také velké výhody v Základním kurzu. Takže je tu správný kurz pro každého.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Obecný test Ling Fluent

Chteli jsme také bližší pohled na tento koncept a rezervovali Základní kurz, abychom se seznámili s jedním z osmi nabízených cizích jazyku. Ucební materiály jsou prístupné nejen v pocítaci, ale také na smartphonu nebo tabletu, což je obzvlášte užitecné, když jste casto na cestách. Tímto zpusobem je napríklad možné naucit se jednotky na služebních cestách, které by jinak nebyly možné. Ucení na ceste vlakem je také snadné. Aplikace a programy jsou jednoduché a snadno srozumitelné, takže je mužete kdykoli snadno použít a pristupovat k nim. Clovek se ucí zcela jinak než ve škole, je nepravdepodobné, že uvíznete, a ucí se mnohem rychleji. Duvodem je koncept spojování slov se situacemi nebo obrázky. Protože je zde také hlasový záznam, rychleji se naucíte, jak to správne vyslovit, a pak mužete vystrídat jiné slova. Kvuli pravidelnému opakování je jazyk srozumitelný behem krátké doby a take se nám podarilo naucit základní principy cizího jazyka v rozmezí trí až ctyr týdnu, pozdeji bychom mohli studovat více podrobne. I když to nemusí tak vypadat na prvni pohled, system funguje velmi dobre. To bylo také prokázáno v ruzných studiích nebo alespon v podobném systému. Lidé sdružují veci s obrázky mnohem lépe, a tak se ucí rychleji a efektivne, tento koncept byl také aplikován na tuto platformu. Celkove jsme byli s tím velmi spokojeni, a také doporucujeme, abyste si rezervovali verzi Pro nebo VIP, chcete-li pokracovat dal v ucení cizího jazyka.

General Ling Fluent Experience

Mnoho lidí má problémy s ucením cizích jazyku. Používají ruzné kurzy z univerzit nebo podobných institucí. Tyto kurzy jsou nejen drahé, ale velmi casto moc nepomáhají, tolik co jste možná doufali. Nekterí lidé naš kurz vyzkoušeli a byli tak prekvapeni, jako jsme byli mi. Obecne vzato bylo zpetné hlášení velmi dobré a také bylo chváleno spojení s obrázky, protože lidé si tim pamatují slovní zásobu a základní rysy cizího jazyka mnohem lépe. Není pro ne obtížné se ucit, a proto tlak, který mnoho z nich znají ze školy, nevyvstává v tomto prípade. Starší lidé také mají prospech ze teto služby a jsou spokojeni se znalostí cizího jazyka i v mírne starším veku, i když je to jen na dovolenou. Nekterí lidé byli o službe rovnež skeptickí, ale poté, co se o program pokoušeli, rychle upustili od skepticismu. Kliknutím na toto spojení zjistíte další názory a zkušenosti zákazníku!

Jaké jsou výhody a nevýhody spolecnosti Ling Fluent?

Stejne jako u jakékoli služby, je treba se podívat na nekolik vecí, než se o tom rozhodnete. Podívejme se na výhody a nevýhody, které lze získat z platformy, a co by mohlo být duvodem k rozhodnutí proti:

Výhody:

 • ucení se odkudkoli chcete
 • jednoduchý prístup
 • speciální a snadno srozumitelné aplikace
 • spojení s obrázky
 • také jako hlasový záznamy/výstup
 • rychlé a efektivní ucení

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Nevýhody:

 • Prístup je omezen pro balíky Basic a Pro
 • je tedy možný urcitý casový tlak

Jedinou nevýhodou balícku kurzu je, že jste po urcitém casovém predstihu pod urcitým tlakem. Po uplynutí 6 nebo 12 mesícu se prístup opet vypne, pokud jste si rezervovali balík Pro nebo Basic. To se bohužel stane rychle, že v živote neco vám brání v ucení se tak, jak chcete. Nicméne, meli byste to vyzkoušet. Výhody jsou v každém prípade zrejmé.

Kde mohu koupit Ling Fluent?

Prístup mužete rezervovat prímo prostrednictvím domovské stránky programu. Chcete-li to provést, musíte se zaregistrovat k kurzu a pak získat prímý prístup k zahájení studia. V objednávkovém formulári musíte poskytnout informace o sobe, vcetne vašeho jména, adresy, e-mailové adresy a telefonního císla.

Jaké jsou ceny Ling Fluent?

Ling Fluent obvykle prodává prístup za 120 eur. Kdokoliv ho zachycuje v nabídkovém období, muže také ocekávat cenu kolem 49 eur. Nabídky jsou vždy odlišné, takže je vhodné nejprve se podívat na stránku a poté se rozhodnout, jak se zaregistrovat na platforme.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Záver o produktu

Durazne doporucujeme výrobek. Ucení více jazyku není problém s tímto programem. Predevším vám dává prístup ke všemu, co potrebujete k ucení. Obe, slovní zásoby a fráze jsou vyucovány, spojené s ruznými obrázky, což usnadnuje ucení jazyka. K dispozici jsou také hlasové záznamy, které usnadnují orientaci. Podle služby se jazyk muže se naucit do 4 týdnu a tento cíl jsme také dosáhli v našem testu. Duležitý bod: Naucíte se plynule mluvit, což se casto nevyskytuje na univerzitách nebo podobných institucích. A mužete dokonce jít na dovolenou s rodinou a a mluvit cizím jazykem.

Speciální tipy pro výuku cizích jazyku

Abyste se mohli naucit cizí jazyk, nemusí to vždy být drahý kurz, na který byste se meli zapsat. Casto jsou další atributy, které daný kurz splnuje, dostacující k tomu, aby jste se naucili cizí jazyk – napríklad Ling Fluent. Existuje nekolik malých tipu, které vám ješte lépe pomohou. Za jednu vec: Ti, kterí se cítí motivovaní a odhodlaní, se ucí cizímu jazyku lépe než nekdo pod tlakem. Pri ucení jazyka se kladou urcité povinnosti. Protože nic nepochází z nicemu. Každodenní ucení slovní zásoby a gramatiky prispívá k plynulosti jazyka. To však také vyžaduje správný program, který splnuje požadavky, které ocekáváte od cizího jazyka. A to nemusí vždy pricházet za vysokou cenu.

Souhrn
Datum aktualizace
Zkontrolovaná položka
Ling Fluent
Hodnocení
41star1star1star1stargray
Previous Post
freshdepil
Zdraví

Freshdepil Recenze, cena a nákup

Next Post
Money Amulet
Zdraví

Money Amulet Recenze, cena a nákup