MemorySafeX Recenze, cena a zkušenosti

Každý to ví: Chcete si stáhnout některé obrázky z telefonu do počítače a nejen se musíte složitě spojit, ale také použít někdy komplikovaný software v počítači k přetažení obrázků z telefonu do počítače. Některé z těchto softwarů neumožňují ani přímé stahování, ale také očekávají, že uživatel obrázky upraví těsně před jejich konečným uložením. K obcházení těchto objížďek existuje MemorySafeX.

Tato karta ukládá obrázky přímo z telefonu a poté je může jako normální USB klíč přilepená v počítači přenášet. Rádi bychom vám ho níže podrobněji představili a ukázali vám, že má některé výhody.

Co je MemorySafeX?

Zde uvedené zařízení je v zásadě USB flash disk. Tato jednotka USB flash má však tu vlastnost, že data lze vytáhnout z mobilního telefonu a poté je přímo přenést do počítače. Neexistují žádné objížďky prostřednictvím jiných požadovaných programů. Současně proto nabízí mnohem jednodušší verzi zálohy. Hůl má následující vlastnosti:

 • Ukládejte fotografie a videa okamžitě
 • snadná obsluha
 • Zabezpečte data přímo na telefonu
 • Kapacita 64 gigabajtů (64 000 fotografií)
 • pro iOS a Android
 • bezpečný přenos

MemorySafeX

Kromě fotografií a videí jsou také ukládána další data, která by uživatel chtěl uložit na hůl. Je mnohem snazší ukládat data pomocí USB flash disku a používat různé systémy současně.

S čím MemorySafeX pomáhá?

Ukládání obrázků a dalších dat bylo vždy poněkud obtížné, protože je potřeba nejen kabel potřebný pro připojení k PC, ale také odpovídající program. Pokud oba nejsou k dispozici, můžete také vyzkoušet úložiště Blutooth, ale to je ještě problematičtější, protože zde se spojení přeruší jako.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Kromě toho nechcete dát vše do cloudu, protože je známo, že ne vždy poskytuje nezbytné zabezpečení. Jednotka USB Flash naopak podporuje externí úložiště a snadný přenos do počítače. Keib kabel nebo software – snadné!

Proč potřebuji MemorySafeX?

Zařízení je ve skutečnosti zaměřeno na kohokoli, kdo by chtěl mít externí způsob, jak ukládat data ze svého telefonu, aniž by nutně používal PC, se vším, co potřebujete vedle něj. Zařízení je stejně atraktivní pro mladé i staré, a proto na věku nezáleží. Ovládání je snadné, což je stejně atraktivní pro příslušné generace. Ať už muž nebo žena, je stejně irelevantní. Je to jen šikovný přístroj, který se zdá zajímavý pro všechny majitele mobilních telefonů.

Jak se MemorySafeX používá?

Aby bylo možné nejprve uložit mobilní telefon, je hůl s příslušným koncem jednoduše vložena do mobilního telefonu. Konkrétně tam, kde obvykle zavádíte nabíjecí kabel. Smartphone se nakonec připojí k USB flash disku a je připraven k zálohování. Poté se načte aplikace, která umožňuje ukládat odpovídající obrázky a data na hůl.

zálohujte data

V této aplikaci si pak vyberete, která data chcete uložit na USB flash disk. Jakmile je vše potvrzeno, zařízení začne přenášet požadovaná data. Volitelně lze vytvořit zálohu. Poté odpojte jednotku USB Flash od telefonu a vložte ji do portu USB v počítači. Zde se zařízení připojí a v Průzkumníku můžete snadno vybrat data, která chcete přenést. Více tam absolutně není.

Jaké jsou výhody a nevýhody MemorySafeX?

Každý gadget má různé výhody a nevýhody, o kterých byste měli vědět. Mohou také být nákupním rozhodnutím a pomáhají určit, zda je produkt skutečně užitečný pro vaše vlastní potřeby:

výhody

 • snadná manipulace
 • kompatibilní s iOS a Android
 • mnohem snáze ukládá data
 • také použít pro zálohování dat
 • dostatečná kapacita

nevýhody

 • není známo

Jak vidíte na tomto seznamu velmi dobře, neexistují prakticky žádné nevýhody pro práci s USB Flash Drive. Nezáleží na tom, zda zařízení potřebujete pro zálohování, nebo jen pro ukládání fotografií a videí. Vzhledem k tomu, že se s ním snadno manipuluje, je zajímavý pro každé publikum, které vlastní mobilní telefon. Kromě toho je kompatibilní s iOS a Android. Nemohlo to být lepší, že?

Obecné funkce testu a kvality paměti MemorySafeX

Samozřejmě jsme se také chtěli přesvědčit o schopnostech zařízení a vyzkoušeli jsme to. Zdá se, že je velmi kvalitní, materiály jsou stabilní. To je důvod, proč si můžete vzít s sebou na cestách. Pokud je pak právě pak paměť plná, můžete ji jen trochu vyprázdnit pomocí tyčinky.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Manipulace je velmi snadná, ani bychom si to nemysleli. Na tomto zařízení jsme opravdu ocenili, že nemusíte sebou vzít kabel, abyste jej připojili k počítači. Zejména pokud jde o spolupráci mezi PC, iTunes a smartphony, je to někdy skutečný úkol Sisyphean, který si člověk dává přednost. Proto většina z nich ukládá svá data do cloudu.

To však má z dlouhodobého hlediska tu nevýhodu, že v určitém okamžiku je paměť plná. Proto je přenos mezi stickem, smartphonem a PC vždy výhodnější. Během několika týdnů, kdy jsme zařízení vyzkoušeli, jsme s ním byli velmi spokojeni, a proto bychom jej chtěli doporučit.

Obecné zkušenosti a názory MemorySafeX

Zkoumali jsme průzkum pro další názory na USB flash disk a našli jsme většinou pouze dobré recenze. Ačkoli zařízení nebylo na trhu příliš dlouho, dost uživatelů to dokázalo vyzkoušet. Nejvíce pozitivně informují o produktu a chtěli byste mít několik z nich, abyste fotografie uložili na USB flash disk navždy. Většina vašich zálohování dat se provádí s produktem, protože je to mnohem jednodušší, což v podstatě jen posiluje naše výsledky testů. Nemohli jsme najít žádné negativní názory.

Jsou známy problémy s MemorySafeX?

Stejně jako u všech disků má hůl jistě datum expirace. Ačkoli většina může trvat až patnáct let, vždy se časem opotřebují. Proto bychom to chtěli uvést jako problém, i když to prakticky nemůžete vidět jako skutečný problém.

ukládat data

Kde si mohu koupit MemorySafeX?

Nejlépe přímo od výrobce, který své výrobky prodává na svých webových stránkách. Zde kupující nejen zaručuje, že obdrží originál, ale také způsob, jak objednat několik. Promoce zde stanoví, že čím více si objednáte od hole, jedinec sám o sobě je mnohem levnější.

Proto se důrazně doporučuje přistupovat k několika současně. Doprava je rychlá, objednávka je nekomplikovaná. Kromě toho existuje rychlá přeprava, s několika dny po objednání již doručené balení. S ohledem na možnosti platby je k dispozici několik. Ty jsou co nejbezpečnější, a proto je řádná objednávka.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Technické detaily MemorySafeX

Pojďme se dostat k technickým detailům, o kterých není známo mnoho, ale stále můžeme najít několik, které bychom chtěli uvést níže:

 • 64 gigabajtů úložného prostoru (dost pro 64 000 fotografií)
 • pro použití s ​​iOS a Android
 • integrovaný port Lightning a USB
 • použít pro zálohování fotografií a dat
 • nejsou vyžadovány žádné samostatné ovladače

 

Technologie USB flash disku umožňuje uživateli snadno používat zařízení bez nutnosti instalace ovladače. Pro správu existuje aplikace, kterou může uživatel sledovat a která se stejně snadno používá.

přepravujte data bezpečně

Hodnocení a doporučení MemorySafeX

Celkově doporučujeme USB flash disk. Zálohu lze snadno provést. Kromě toho existuje několik dalších účelů, pro které je užitečný. Usnadňuje ukládání obrázků a videí v žádném okamžiku bez nutnosti použití počítače. Obrázky a data jsou uloženy přímo na hokejce a mohou být stále načteny pro další zpracování.

Výhodou je také kompatibilita s iOS a Androidem, a proto pracuje s bezpočtem modelů, které jsou na trhu k dispozici, aniž by se zde musel držet politiky. V zásadě je to skutečné obohacení, bez kterého se nemůžete vyjít, jakmile s ním budete spolupracovat a uvidíte, co dokáže. Další odkazy jsou k dispozici prostřednictvím tohoto odkazu! *

Informace o dodavateli nebo přepravním partnerovi

O přepravním partnerovi je málo známo. Zařízení je však distribuováno společností s názvem Hyperstech. Zde je úplná adresa: Hyper SIs Ltd., 7 / F, budova The Grande, 398-402 Kwun Tong Road, Kowloon, Hongkong. Pro podporu je také zřízena horká linka, která je provozována na mezinárodní úrovni. Čte: +44 20 3808 9234 a pracuje 24 hodin denně. Pokud chcete napsat e-mail, kontaktujte [email protected]

Domovská stránka: https://shop.hyperstech.com/ *

Seznam zdrojů a další odkazy

MemorySafeX

8.9
Materiál 8.5
Použitelnost 8.5
Použití 9.5
Cena 9.0
Previous Post

Keto Prime Diet Recenze, cena a zkušenosti

Next Post
wifi ultra boost
Gadgets

Wifi Ultra Boost Recenze, cena a zkušenosti