Muama Ryoko Recenze, cena a zkušenosti

Muama Ryoko – Každý moderní člověk téměř vždy předpokládá, že má dobré připojení k internetu. Kromě toho jsme vždy na čerstvém vzduchu a každý den používáme náš smartphone nebo tablet. Ale není tomu tak vždy. Jako příklad: V kavárnách jsou připojení WLAN často navrstvena, protože mnoho zařízení přistupuje k síti.

Rychlost proto trpí a vy strávíte více času hledáním věcí na internetu, pro které by rychlé připojení trvalo jen několik milisekund. Kromě toho často dochází ke kritice zabezpečení, protože nikdy přesně nevíte, kdo další je v síti a může mít přístup k vašemu smartphonu nebo tabletu.

Pokud byste chtěli zajistit dobré připojení k internetu na silnici, nebo pokud chcete tuto příležitost nabídnout doma a případně přátelům, můžete použít zde uvedené zařízení. Přenosný router nezpůsobuje žádné další náklady, je snadno ovladatelný a na cestě skvělý kapesní zařízení. Níže jej uvedeme spolu s jeho výhodami.

Co je Muama Ryoko?

Muama Ryoko je přenosný router, který si můžete vzít kamkoli s sebou, abyste zajistili dobré připojení k internetu. Vzhledem k tomu, že se dnes bez nich těžko obejdeme, nabízí Muama Ryoko správné podmínky a je také zabezpečená a umožňuje připojení až deseti zařízení současně k Wifi. Navíc Muama Ryoko nevznikají žádné další náklady na přizpůsobení a má přístup k internetu jedním dotykem až v 38 zemích po celém světě.

Výrobce slibuje, že se k internetu můžete připojit prakticky kdekoli aniž byste museli přistupovat k veřejné síti. Přenosný router slibuje následující funkce:

 • Přístup k internetu jedním dotykem ve více než 38 zemích
 • zabezpečené připojení k internetu bez veřejné WLAN
 • užitečný gadget do kapsy
 • trvá až 12 hodin
 • současně lze připojit až 10 zařízení
 • vysoká rychlost až 150 Mb a bezpečné připojení 4G LTE k internetu

Muama Ryoko

Muama Ryoko má tedy všechny funkce nezbytné pro dobré připojení k internetu při cestování. Muama Ryoko můžete používat nejen samostatně, ale také s přáteli.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Co to pomáhá Muama Ryoko?

Všichni to víme: vyrazíte do přírody se svým chytrým telefonem nebo notebookem a chcete trochu pracovat, nebo jen surfovat po internetu, zatímco si užíváte přírodu. Ne všude však existuje požadovaný internetový příjem, který je k tomu nezbytný. V mnoha případech je nabízená WLAN příliš pomalá, nezabezpečená nebo přeplněná. Muama Ryoko proto nabízí alternativu, kterou si můžete dokonce dát do kapsy.

Jedná se o přenosný směrovač, který na cestě bez námahy nabízí potřebnou síť Wifi, aby byl zajištěn dokonalý příjem internetu na počítači i na smartphonu. Kromě vlastního použití můžete spárujte až deset zařízení současně, takže přátelé na cestách mohou surfovat po síti bez jakýchkoli problémů a bez vzájemného překrývání. Muama Ryoko vysílá rychlostí až 150 Mbs a odpovídá tak 4G LTE lince, která je také velmi bezpečná.

Proč potřebuji Muama Ryoko?

Přenosný router je primárně zaměřen na lidi, kteří by chtěli mít přístup k vlastnímu internetu na cestách, ale nechtějí být závislí na tom, že jde o veřejnou WLAN. Tyto metody jsou obvykle relativně nejisté a nikdy nevíte přesně, kdo je v této síti. Přenosný router, jako je Muama Ryoko, nabízí přesně to a také poskytuje správné podmínky.

Není důležité, zda je Muama Ryoko provozován mladým nebo starším člověkem. Jeho jednoduchost usnadňuje pochopení a je ideální pro cestování. Je také irelevantní, zda jej používají muži nebo ženy, poskytuje dobré Wifi pro každého. Mimochodem, na tom nezáleží kde jste s Muama Ryoko. Někteří lidé s ním tedy rádi chodí do parku, jiní využívají přírodu v kempu.

Muama Ryoko vždy naváže dobré připojení k internetu.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Jak se produkt používá?

K jeho použití je potřeba jen pár kroků. Výrobce popisuje, že jakmile jej jednou zapnete, musíte pouze připojit Muama Ryoko k zařízení k tomu určenému. To znamená, že v nastavení připojíte přenosný router přes WLAN. Normálně, notebooky i smartphony vždy hledejte taková zařízení v blízkosti.

Stačí pouze vybrat toto a poté spojit obě zařízení dohromady. Ve skutečnosti neexistuje nic víc. Nezáleží na tom, ve které zemi jste nebo jaké zařízení používáte. Toto zařízení by mělo mít možnost pouze připojení WLAN.

Muama Ryoko Funkce

Jaké jsou výhody a nevýhody produktu?

Stejně jako každé zařízení má přenosný router, jako je tento, své výhody a nevýhody. Na tomto místě bychom je chtěli shrnout jasným a stručným způsobem a poskytnout vám tak rozhodnutí o nákupu v případě, že si ještě nejste jisti, zda je pro vás Muama Ryoko tím správným. Následující seznam vám pomůže zorientovat se a později se rozhodnout, zda si takové zařízení koupit.

Výhody:

 • snadné použití
 • zabezpečené Wifi všude
 • dlouhá životnost baterie
 • vysoká rychlost
 • užitečný gadget

Nevýhody:

 • není známo

V některých případech může být rychlost pro uživatele trochu pomalá. Celkově však má zařízení pouze výhody, které se snadno používá a poskytuje vám Wifi, když ji potřebujete. Přenosný router je jednoduše užitečný nástroj, bez kterého se nechcete obejít, a můžete ho dokonce nosit v kapse.

Má dlouhou výdrž baterie, poskytuje bezpečné Wifi na jakémkoli místě a umožňuje ji i několika lidem kromě vás, pokud to dovolíte. Podle jeho výhod je tedy obohacením pro každého uživatele, který potřebuje bezchybné spojení na silnici.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Obecný test Muama Ryoko a kvalitativní charakteristiky

Chtěli jsme se přesvědčit o schopnostech Muamy Ryoko a objednali jsme si jednu. Protože hodně cestujeme sami, je takový přenosný router vždy užitečný, jak slibuje výrobce. Po dodání jsme nejprve zkontrolovali kvalitu Muama Ryoko a byli jsme s ní velmi spokojeni. Působí pevným a dobře vyrobeným dojmem, který slibuje delší životnost.

Poté jsme zařízení podrobili testu a spárovali jsme ho se smartphony a notebooky, které fungovaly dobře. Připojení bylo provedeno rychle a bylo do značné míry stabilní, takže je vždy použitelné na cestách a nemusíte si dělat starosti s žádnými dalšími náklady.

Je však třeba říci jednu věc: pokud se nacházíte v absolutně mrtvé zóně, není dobré připojení k internetu. Toto kritérium by však již mělo být známé, pokud používáte smartphone. Existují jednoduše zóny, které v této zemi bohužel ještě nejsou dostatečně pokryty. Mimochodem, také jsme vyzkoušeli rychlost připojení, když je k routeru připojeno několik zařízení.

Postup je velmi jednoduchý a rychlý, ale připojení stále zůstává stabilní. Sem tam jsme však měli menší problémy s výdrží baterie. Vzhledem k tomu, že muselo být provozováno několik zařízení, ukázalo se to o něco kratší, než je uvedeno. Kromě toho jsme nezaznamenali žádné problémy s Muama Ryoko.

Obecné zkušenosti a názory Muama Ryoko

Informace o Muama Ryoko jsme také hledali ve zkušenostech ostatních uživatelů. Zprávy o zkušenostech, které jsme mohli najít, však byly většinou pozitivní. Většina uživatelů je docela šťastná, že má takové zařízení na své straně, protože nyní se už nemusí obejít bez zabezpečeného internetu.

Přenosný router, jako je tento, jim dává svobodu nemusí vždy sedět na určitém místě jen proto, že je zaručen příjem WLAN. S Muama Ryoko mohou také sedět v parcích a zelených plochách a stále dokonale surfovat po internetu. Někteří uživatelé si stěžovali na výdrž baterie, která může trvat až dvanáct hodin, ale někdy je uprostřed hry konec. Koneckonců, nemůžete vždy mít Muama Ryoko viset na nabíjecím kabelu. Většina uživatelů se tedy s tímto malým problémem dokázala velmi dobře vyrovnat.

Někteří navíc využívali formáty nabídky výrobce a prakticky tak měli vždy v kapsách náhradu. Tón většiny zpráv v terénu byl nicméně docela pozitivní, a proto většina uživatelů s radostí doporučuje přenosný router. Nenašli jsme žádné negativní zprávy. Další zkušenosti zákazníků naleznete pod tímto odkazem! *

Existují nějaké známé problémy Muama Ryoko?

Obvykle přenosný router ve skutečnosti funguje velmi dobře. Musíme si však uvědomit, že čím více zařízení je k němu připojeno, tím více energie baterie se spotřebuje. Toto byste měli vzít v úvahu, když jste uprostřed přírody a tři nebo čtyři z vás klepají na Muama Ryoko. Pak může také baterie vybít o něco rychleji. Kromě toho nemůžeme popsat žádné další problémy spojené s přenosným routerem.

Kde mohu koupit Muama Ryoko?

Nejlepší způsob, jak objednat Muama Ryoko, je přímo od výrobce. Výrobce nabízí svůj produkt na své vlastní webové stránce a současně poskytuje nabídky. Mezi ně obvykle patří nejen nižší cena, ale také možnost objednat si několik zařízení. Výhodou je, že jediné zařízení je v těchto formátech k dispozici za mnohem nižší cenu, než kdyby bylo objednáno jednotlivě. Než se rozhodnete koupit a zkontrolovat, vyplatí se proto občas si web prohlédnout pokud jsou k dispozici nabídky.

V každém případě je čas koupit! Objednávání je navíc velmi snadné, protože se provádí prostřednictvím formuláře. Stačí zadat nějaké údaje a stisknout tlačítko dole. Objednávka je tedy dokončena a bude okamžitě předána.

Poté uživatel obdrží potvrzení objednávky, aby dosáhl větší bezpečnosti.

Během několika dní bude objednávka odeslána a doručena přímo k vašim dveřím. Člověk tedy nemusí plánovat žádné úsilí, aby zařízení získal. Platba je také relativně bezriziková, protože se provádí metodami jako Paypal nebo kreditní kartou. Výrobce tedy dává jednomu uživateli plnou jistotu.

Navíc je možné do určité doby využít záruku vrácení peněz. Jeden tedy dostane peníze zpět, pokud není se zařízením spokojen. Navíc lze předpokládat, že získá vysoce kvalitní originál, nikoli levnou a problematickou kopii.

Muama Ryoko CZ

Muama Ryoko te ch ni ka ls

Pokud jde o technické vlastnosti, výrobce udržuje relativně nízký profil, a proto jsme jen stěží našli nějaké informace. Přesto bychom chtěli poskytnout nějaké informace, abychom získali alespoň trochu vhledu. Zařízení poskytuje současně až 150 MBS a 4G LTE připojení k internetu. Bohužel více není známo.

Hodnocení a doporučení Muama Ryoko

Celkově bychom chtěli produktu dát kladné hodnocení, protože splňoval naše požadavky a dokázal velmi dobře plnit své úkoly. Přenosný směrovač se vždy doporučuje, pokud si ceníte zabezpečené a stabilní linky a zároveň chcete poskytovat dobré připojení k internetu pro zábavu nebo rodinu na cestách. Kromě výdrže baterie nejsou Muama Ryoko kritizováni, protože je dobrým společníkem na silnici, snadno se používá a ve většině případů odvádí dobrou práci.

Protože jej lze bez problémů používat až v 38 zemích, je to přenosný routerurčen také pro dovolenou. Za tímto účelem je celá procedura kombinována s nekomplikovaným procesem objednávání, který je snadno ovladatelný a během krátké doby je router dodán a doručen. Pokud máte nějaké dotazy, můžete je také zodpovědět prostřednictvím chatu integrovaného na webu výrobce.

Zde také máte příležitost získat další informace. Od nás existuje jasné doporučení pro zařízení a věříme, že představuje něco jako budoucnost, protože pravděpodobně za pár let už nikdo bez takového zařízení nebude chtít žít.

Informace o poskytovateli nebo přepravním partnerovi

Distribuci provádí společnost UAB Ekomlita, alespoň to říká na webových stránkách. Kde přesně se společnost nachází, není zcela jasné. Webové stránky také nabízejí možnost kontaktovat společnost prostřednictvím kontaktního formuláře. O výrobci bohužel není nic známo.

Muama Ryoko Logo

Zdrojový adresář a další odkazy
 1. https://us.norton.com/internetsecurity-iot-smarter-home-what-is-router.html
 2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK51062/

 

Muama Ryoko

8.2
Technické údaje 8.5
Použitelnost 9.0
Cena 7.0
Previous Post
Nuubu
Výživové doplňky

Nuubu Recenze, cena a zkušenosti

Next Post
ZoomShot Pro
Gadgets

ZoomShot Pro Recenze, cena a zkušenosti