Nenechte si ujít vysvětlení TV

Všechny hry UEFA Liga mistrů a Bundesligy žijí, což dělá z Sky Germany, mimo jiné reklamu. Ve prospěch těchto programů přijedete, když za to zaplatíte, což se také nazývá placená televize. Soukromá televize obdržíte při uzavření placené smlouvy s poskytovatelem programu.

Kdo to nabízí?

Společnost Sky Deutschland AG je německá mediální skupina se sídlem v Unterföhringu, založená v roce 1991 pod názvem Premiere, která trvala do července 2009. Dceřiná společnost Sky Germany Television GmbH & Co. KG provozuje placený program placené televize a vysílací práva v Německu av Rakousku.
Pokud se přihlásíte k odběru programů, můžete si vybrat ze sportu, zábavy a filmu. Doporučujeme vám – pokud hledáte aktuální nabídku Sky, můžete se podívat online.

Programové balíčky na první pohled

S Starter balíček 12 měsíců služba má celou zábavu pro celou rodinu, včetně top série, dokumentární filmy, Thriller, zločinu, sportovní zpravodajství a další za skvělou cenu.
Světový balíček s více než 50 kvalitními kanály (z nichž 18 je v HD) je součástí každého předplatného. Velký programový sortiment nabízí seriály a dokumenty, stejně jako sportovní a dětské programy, stejně jako životní styl a zábavu.
Filmový balíček nabízí asi 80 filmů všech žánrů na 10 filmových kanálech. Zda trháků, klasických filmů nebo akčních filmů, dramat a rodinné filmy, to vše bez nepříjemných komerčních přestávek, s až 20 německé televizi premiér měsíčně.
Pro fanoušky sportu je fotbalový balíček Bundesligy nutností. Všech 612 zápasů Bundesligy a 2. Bundesligy se zobrazí živě, individuálně nebo na konferenci. Všechny hry se opakují v plné délce, takže nebudete nic chybět. A odpovídajícím způsobem, tam jsou živé sportovní paket Německo formuli 1, tenis, házená, golf a UEFA Champions League, UEFA Europa League, Premier League a německý pohár. Díky správným prémiovým kanálům HD můžete rozšířit své předplatné a zažít vše detailně a realisticky, jako nikdy předtím.

Previous Post
Electricity Saving Box
Zdraví

Electricity Saving Box Recenze, cena a nákup

Next Post
Hemorrhostop
Krása

Hemorrhostop Recenze, cena a nákup