OptiMaskPro Recenze, cena a nákup

OptiMaskProObvykle je lidské oko velmi dobře schopno udržovat dobrý zrak až do stáří. Nicméně, zdravotní problémy vyžadují mnoho lidí nosit brýle v určitém věku. Často je však také předepsáno příliš brzy, což v mnoha případech vede k tomu, že vize se stále zhoršuje. Často s rychlým tempem, takže v následujícím roce je zapotřebí nový pár brýlí. Existuje mnoho důvodů pro špatné oko, ale všechny tyto věci mohou být optimalizovány OptimaskPro, takže je podporován přirozený výhled, a proto nejsou vyžadovány vizuální pomůcky. Tento produkt jsme jednou vyzkoušeli a chtěli bychom jej představit níže. Zvláště proto, že je to investice, která může každému pomoci vidět zřetelně znovu.

 

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Co je OptiMaskPro?

Přístroj, který zde nabízí, pracuje na základy magnetismu a teorii akupunktury s cílem zlepšit lidské vidění. Oba magnetické a mechanické akce se používají ke zlepšení očního okolí a normalizace zraku. Rovněž je řešena vnitřní Qi energie, což vede ke zlepšení celkového výsledku. Ale co způsobuje skutečný problém zhoršení? To je také důležité vědět. Faktem je, že existuje mnoho věcí, které negativně ovlivňují oči. To zahrnuje stres, oční tlak, průběžné napětí, stejně jako dědičnost je bodem. Dnešní požadavky na člověka jsou nyní tak drsné, že tělo a zdraví to jen do jisté míry učiní dříve, než se stav zhorší. Například jeden nebo dva roky studia, ve kterých probíhá kontinuální zatížení, jsou uvedeny jako příklad. Bez obrazovky počítače se v těchto dnech nedostáváme dost, stejně jako čteme hodně. U žen, které se zhoršují, se ještě přidávají k těhotenství, které tělu zatěžuje. Nepřiměřené pracovní podmínky také přispívají ke zhoršení stavu. Všichni často způsobují bolesti hlavy, což je pravidelný příznak poškození očí. A proti tomu všemu fungují brýle nabízené zde.

Přísady OptiMaskPro

Koncept léčby je konstrukcí brýlí. Při vývoji těchto programů byl vyvinut počítačový program, aby byl co nejúčinnější. Přístroj tak položí celkem 22 bodů kolem očí a prakticky masíruje pokožku, stabilizuje zrak a zlepšuje oči. Prsty jsou vyrobeny ze silikonu a jsou pohodlné na kůži. V každé „dóze“ je také magnet, který byl vyroben z kovu. Současně motor zajišťuje odpovídající pohyby, které přinášejí efekt.

Pro koho je OptiMaskPro vhodný?

V zásadě je výrobek vhodný pro každého, kdo zase chce zlepšit svůj zrak a jednoduše se nemůže uvolnit. Zařízení však může oslovit studenty, profesionály a lidi, kteří trpí starobní perspektivou. Pro studenty ve středních a vysokých školách se doporučuje, protože rozvíjejí falešnou krátkozrakost a revidují oči. Profesionálové, kteří již nemohou pracovat bez počítače, také těží z brýlí. Například programátoři, účetní, designéři, učitelé, taxikáři nebo dokonce i lidé, kteří musí počítat s jejich pohledem, jsou zde řešeni. Všichni lidé, kteří trpí presbyopií, jsou často ve vyšším věku. Jsou obvykle předepsané brýle s vysokým dioptem. Ale to nemusí být. Mnoho lidí, kteří mají také následující příznaky, mají také pozitivní účinky při nošení brýlí: lidé s vráskami, vaky pod očima nebo tmavé kruhy pod očima. Podobně může být vyléčeno bolesti hlavy nebo bolesti očí, stejně jako bolesti nervů nebo nespavost.

Jak funguje efekt OptiMaskPro?

Kdo používá brýle, získává všechny dovednosti vyškoleného maséra, který pracuje na oční ploše. Následující účinky jsou způsobeny:

 • uvolnění očních svalů
 • Zlepšení krevního oběhu
 • Řešení rigidity
 • Únavové jevy zmizí
 • Metabolismus a krevní oběh jsou ovlivněny
 • Vylepšená vize s pravidelným používáním

Výhodou zařízení je také snadné použití. Takže brýle váží pouhých 280 gramů a mohou být napájeny bateriemi, což je všude použitelné. Doma, v práci během přestávek nebo na dovolené. K dispozici je celkem 9 různých nastavení masáže, díky nimž je léčba co nejpohodlnější.

Jak funguje aplikace OptiMaskPro?

Přístroj je umístěn přibližně třikrát denně, masážní program by měl trvat 3 až 5 minut. Dlouhodobé užívání je v pořádku, ale nemělo by trvat déle než 20 minut. Před použitím je důležité vyjmout oba brýle a kontaktní čočky a před vložením baterií před prvním použitím. Ty nejsou zahrnuty v balení a musí být zakoupeny samostatně. Příslušné úpravy masáže se provádějí až po nasazení brýlí a dokonale zarovná. Lidé s poraněním hlavy nebo popáleninami, záněty v oblasti očí nebo po operacích očí by neměli používat brýle.

 

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Jaké jsou výhody a nevýhody OptiMaskPro?

Stejně jako každý krásu a zdravotní produkt má tento také výhody a nevýhody, které byste měli vědět předem. To je důležité pro dosažení co nejlepšího výsledku. Proto jsme využili příležitosti a shrnuli všechny výhody a nevýhody pro vás:

výhody

 • snadné použití
 • použitelné pro různé oční problémy
 • zlepšuje zrak
 • dlouhodobě použitelné
 • používat všude
 • odkazuje na přirozené vlivy, nikoliv na chemii

nevýhody

 • nefunguje stejně dobře pro všechny

Ti, kteří používají brýle dlouhodobě a pravidelně, mohou předpokládat, že se jeho zrak výrazně zlepší a také snižuje souběžné symptomy. Další výhodou je, že brýle lze skutečně použít kdekoli, aniž byste se museli starat o umístění velkého zařízení. Má váhu pouhých 280 gramů a je velmi snadná na nos. Možná je trochu obtížné nosit brýle, ale většina lidí považuje léčbu za velmi příjemnou, zejména proto, že těží z výhod. Nevýhodou je, že existují lidé, u kterých je vize už tak omezená, že ani tyto brýle nemohou udělat hodně.

Existují nějaké známé vedlejší účinky OptiMaskPro?

Vzhledem k tomu, že zařízení je vyrobeno z kompatibilních a hypoalergenních látek, nejsou zde žádné vedlejší účinky. Nicméně je třeba si uvědomit, že na zvyknutí potřebuje trochu času, dokud se oční oblast a oči nepoužijí na novou situaci a léčbu. Neměly by však existovat žádné významné negativní účinky.

Obecné OptiMaskProTest

Samozřejmě jsme důkladně testovali produkt. Naši lidé měli různé problémy. Od bolesti hlavy až k záblesku před očima bylo všechno. Požádali jsme také uživatele okulárů, pokud se chtějí zúčastnit. Uživatelé vyzkoušeli produkt a použili ho po dobu několika týdnů. V těchto týdnech se většina zraku změnila a oči se znovu zvedly. Neatraktivní vedlejší účinky, jako je zmíněné bolesti hlavy, byly sníženy a poslední zmizely. Většina lidí považuje každodenní léčbu za velmi příjemnou a může se hodně uvolnit. Po dokončení našeho testu se většina lidí líbila doporučit brýle, hlásila jen pozitivní věci a byla spokojena.

Obecné zkušenosti OptiMaskPro

Každý, kdo se po internetu obrátí na recenze, rychle najde a uvidí, že zkušenost je podobná tomu, co jsme zjistili v naší recenzi. Celkově byla spokojenost vysoká i díky snadnému použití. Pro některé z nich se vidění zlepšila nesmírně, zatímco u jiných to trvalo o něco déle. Ale v zásadě všichni měli prospěch z žádosti. Ti, kteří nechali negativní rating, často používali brýle nesprávně, takže přímá expozice nebyla možná.

Jak vypadají náklady OptiMaskPro?

Náklady na brýle činí 39 eur. Nechcete-li si koupit jen jednu, abyste brýle měli přímo na několika místech, pak je zde také druhá nabídka. Neexistuje jen jedna, ale dvě brýle a jedna zdarma. Tento balíček stojí 57 eur. Poslední nabídka se doporučuje, pokud chcete mít brýle všude tam, kde je to možné. Takže je můžete vždycky vzít, nebo jen dát do rezervy, pokud v určitém okamžiku s preferovaným je něco špatně. Mnoho lidí se nechce vzdát zkušenosti, a proto vytváří několik přímo, aby vždy měli na skladě. Samozřejmě je v dodávce obsažena i příručka a zdroj napájení.

Kde mohu koupit OptiMaskPro?

Brýle jsou k dispozici přímo od výrobce prostřednictvím internetových stránek a internetového obchodu. Výhodou je především bezplatná doprava a 100% záruka vrácení peněz. Platí od data zakoupení a platí po určitou dobu, po kterou by měly být po aplikaci zaznamenány výsledky. Za tímto účelem nabízí výrobce několik platebních metod. Patří sem nákup na účet nebo PayPal. V objednávce není prakticky žádné riziko.

 

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Závěr k produktu

OptiMaskPro je dvojice sklenic, které zlepšují váš zrak přirozeným způsobem. Dokonce i nositelé brýlí těží z toho. Ve většině případů uživatelé považují léčbu za velmi příjemnou a doporučují produkt. Stejně jako my, protože jsme byli oba spokojeni v testu a celkově s tímto procesem. Tímto příkazem nepřebíráte žádné riziko.

Masážní přístroj OptiMaskPro slibuje mimo jiné zlepšení vidění a snížení bolesti hlavy je proto lákavou nabídkou, zejména pro ty, kteří trpí zdravotními problémy. Brzy však odhaluje, že slibovaný efekt selže, spíše o nové problémy. A vrátit peníze zpět je téměř nemožné.

„Více než 100 podváděných spotřebitelů v zájmu tohoto článku hledalo pomoc při poradenství a koupili údajně zázračné zařízení na očích www.optimaskpro.com prostřednictvím webových stránek, které jsou zcela v českém jazyce, ačkoli prodejce, společnost OptiMaskPro LLC , se sídlem v Los Angeles, kupní cena činí 1 030 Kč a je zaplacena při dodání zboží od kurýra, „říká Luke Green, vedoucí právního oddělení Dtest.

První informace, kterou návštěvníci webu dostanou, je omezená nabídka patnácti minut na objednání posledních 11 kusů na skladě. Aktualizujte hodiny stránky od začátku a „záhadně“ zvýšíte zásoby. Toto je příkladem nekalých praktik ovlivňujících rozhodnutí kupujícího.

Prodejce popisuje produkt jako masážní přístroj Magnetic Acupuncture OptiMaskPro na hru kolem očí, který nahradil jemnou masáž prstů. Pravidelné masáže ulehčují uživatele pocit únavy, bolesti hlavy, nespavosti a vaků pod očima. A nejen to, řekl dokonce, že ani nebude potřebovat brýle nebo kontaktní čočky, protože masér výrazně zlepšuje vidění. Tyto charakteristiky jsou založeny na falešných recenzích produktů vynalezených uživatelům Facebooku.

Po prvním použití produktu je však zřejmé, že slíbené účinky selhávají. Ti, kteří koupili OptiMaskPro, popisují, že místo, které způsobuje uklidňující masáž v důsledku vibračních a hlukových strojů, přinesla jen bolest hlavy. „Pro zákazníky se však stane další překážka, pokud se rozhodnou odstoupit od smlouvy do 14 dnů nebo tvrdí zařízení. Společnost nereaguje na e-maily, telefonní číslo je nedostupné a zboží může být vráceno pouze v USA prosazovat práva spotřebitelů, „říká Luke Greenová.

Pokud jste již produkty této objednávky e-shopu, měli byste zásilku převzít od kurýra, protože za to musíte zaplatit. Poté je nutné e-mailem prodávajícímu zaslat oznámení, které zrušíte. Pouze u všech práv a povinností vyplývajících z kupní smlouvy.

Souhrn
Datum aktualizace
Zkontrolovaná položka
OptiMaskPro
Hodnocení
41star1star1star1stargray
Previous Post
GO2-Antitox
Krása

GO2 Antitox Recenze, cena a nákup

Next Post
Dietonus
Zdraví

Dietonus Recenze, cena a nákup