Prostero Recenze, cena a zkušenosti

Co je Prostero?

Prostero je biogenní komplex používaný muži k léčbě problémů močových cest, prostatitidy a obnovení erekce. Slouží jako účinný prostředek k úplnému obnovení funkčnosti močového měchýře a má pozitivní vliv na vlastní pohodu. Podle výrobce musí být aktivní komplex pro zachování zdraví mužů schopen řešit následující problémy:

 • Odstranění zánětlivého procesu v prostatu a posilování imunitního systému,
 • podněcování sexuální touhy a obnovení normálně fungující erekce,
 • Zpomalení stárnutí buněk, zastavení bolestivých močových příznaků a odstranění kamenů z močového traktu,
 • Zvýšení produkce testosteronu a zlepšení kvality spermií,
 • Snížení velikosti zánětu prostaty a obnovení normálního krevního oběhu v prostatě.

Přípravek slouží jako výživový doplněk pro energetický metabolismus, který jako součást metabolismu je zodpovědný za to, že tělo přenáší energii bez přerušení a zajišťuje ji. Energie vytvářená, který získáme z potravy, slouží lidský organismus pro mechanickou práci, jako je cvičení, pro udržování homeostázy a tělesné teploty, jakož i pro obnovu a syntézu endogenních látek.

Prostero

Je produkt správný pro vás?

Je to účinná příprava pro dospělé muže přes 40 let. Na druhou stranu není vhodná pro ženy, protože se používá k léčbě prostatitidy, stejně jako k poruchám pohlavní funkce mužů. Vědci z „Centra zdraví“ vyvinuli Prostero, aby zabránili vážným následkům prostatitidy a obnovili zdraví lidí.

Má přirozené přísady, které jsou založeny na vysoké biologické aktivitě a nejenom zmírňují utrpení mužské populace, ale také hlavní příčinou nepohodlí prostaty a sexuální dysfunkce. Podle výrobce je jeho metodologie považována za nejlepší opatření k prevenci onemocnění mužské prostaty u dospělých mužů. Prostero je zvláště pro ty muže, kteří mají následující známky utrpení:

 • pocit bolesti v varškách, konečníku, perineu,
 • bolest při močení a noční naléhavost,
 • Známky zanícené prostaty doprovázené všeobecnou intoxikací projevovanou bolesti hlavy, horečkou, únavou, bolestí kostí, bolestem kloubů, bolesti svalů a zimnicemi,
 • Častá zácpa (zácpa) a pokles libida
 • Snížení sexuální aktivity a zrychlení ejakulace.

Bolest prostaty

Prostero hodnocení a doporučení

Tento přípravek obsahuje přesně tři přírodní účinné látky, které v komplexu dohromady – podle výrobce – pomáhají mužskému zdraví a mají snížit časté (obvykle noční) vyprazdňování moči. Obsahovaná účinná látka Saw Palmetto zabraňuje (nebo snižuje) zvětšení prostatické žlázy a má imunostimulační účinek. Kůra afrického švestky snižuje zánět prostaty, má dekompresní účinek a brání tvorbě nádorových tkání.

Obsahuje tekvicové semená, které snižují frekvenci močení v močovém měchýři, podporují vyprazdňování moči a pomáhají regenerovat funkci prostaty. Podle výrobce bylo s tímto přípravkem léčeno více než 20 000 mužů v celé Evropě a vyléčilo se z problémů s prostatou. Droga je oceněna úspěšností 80 až 100 procent. Ukazuje se, že je sto procent účinné při úplném snížení bolesti, které bylo výraznější během exacerbace prostatitidy. Navíc nutkání na močení snížila v 98% případů a naléhavost nočního močení byla úplně pryč.

Navíc 97% mužů nalezlo úplnou úlevu od bolesti během močení, u 89% se normalizovala velikost prostaty a 80% se zotavilo v erekci.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Jak přípravek Prostero působí?

Látka je podávána jako „průběh“ až do 30 dnů užívání, a proto může být ukončena po tomto měsíci – kvůli úplnému zotavení podle výrobce. Během prvního až druhého týdne použití jsou první zlepšení, která jsou úplná a úplná v poslední den požití, již zřejmá.

Jak funguje aplikace Prostero?

Produkt je podáván ve formě kapslí, které je třeba užívat 1 kapsle 3krát denně, 30 minut před každým jídlem. Pokud kapsle dobře nepoužíváte, můžete je také otevřít a polknout jako prášek vodou. V žádném případě by nemělo být alkohol!

Všeobecný test Prostero

Podle výrobce by měl přípravek mít 98% klinickou účinnost u léčených pacientů a byl schválen Evropskou lékařskou asociací. Je považována za nejefektivnější přípravu pro muže nad 40 let a byla vyvinuta za použití pokročilých technologií a 100% ekologicky kompatibilních komponent bez chemických přísad.

Může Prostero způsobit alergie?

Potenciálně je možné dostat alergie ze všech a úplně je eliminovat tímto prostředkem není možné.

Protože však dýňová semínka obsažená mezi ořechy, zejména ořechů alergií by měli být opatrní, když se vezme i muži, kteří vědí, že jsou alergičtí na Saw Palmetto (Saw Palmetto ovoce), jakož i kůry afrického slivoní. V kombinaci s dýňovými semínky a cukety může také přijít k křížové alergii (zřídka). Nežádoucí účinky semen dýňových by byly gastrointestinální poruchy, jako je žaludeční nepohodlí, nevolnost nebo pálení žáhy, které však mohou samy o sobě obvykle vyřešit na prodloužený příjem. Vzácnými kontraindikacemi mohou být také kožní vyrážka, dušnost nebo edém obličeje.

U těchto nežádoucích účinků by mělo být léčivo okamžitě přerušeno a navštěvovat lékaře!

dýňová semínka

Saw Palmetto může zřídka způsobit závratě, únavu, bolesti hlavy nebo žaludeční potíže. Špongiózní prohlášení dokonce označují poškození jater a žaludku jako vedlejší efekt, ale není jasné, zda se jedná o vedlejší účinky Saw Palmetto. Saw palmetto (extrakt z výtažků z pilového listu / ovoce) však může zabránit srážení krve, což může být život ohrožující v chirurgii a vede ke zvýšenému krvácení. Přípravek by proto neměl (přinejmenším) trvat nejméně dva týdny před zahájením operace.

Obecné Prostero zkušenosti a názory

Vzhledem k přírodním složkám a vysokému počtu již získaných mužů je tento produkt poměrně dobrou volbou pro problémy prostaty nebo sexuální dysfunkci. Zejména krátká doba používání je atraktivní věc, protože více věčný léčba je vyhnout a přesto úplné uzdravení je cítit po velmi krátké době. Mluví hodně o této přípravě prostaty.

K hodnocení a recenze od uživatelů na Internetu vše zní velmi pozitivní a jeden pacient byl rád, že není masáž prostaty muselo být provedeno s ním, ale už mu poradil, aby Prostero lékaře. Po třech měsících se cítil „výborný“. Jiný uživatel píše, že po měsíci jeho bolest zmizela, toaleta se opět stala normální a sexuální funkce se zlepšila.

Příští píše, že se chystá operaci prostaty v důsledku rozšíření a zánětu prostaty a dostal diagnózu „prostaty“. Když se pak tento lék předepsán k němu jako poslední možnost, spíše než operaci, byla po dobu jednoho měsíce, „najednou všechno jako padlý“ a to bolet nic.

Dva odborníci také hodnotí tento přípravek velmi pozitivně. Píše specialista na andrologie a sexuologie, že vidí své pacienty pouze dvakrát, nejprve na diagnostiku a na druhé straně, pokud se jim líbí, aby mu poděkoval za předepisování tohoto léku, protože jsou nyní zdravé. Tento odborník hovoří o tom, že Prostero je „bezplatným lékařem“ a může tak ušetřit drahé kliniky, které pouze „hotoví“.

Druhý specialista na andrologie říká, že se jedná o „naprosto bezpečný způsob pro muže starší generace“, a že se nevrátí do unikátního vzorce z toho neznamená potíže prostaty znovu.

Komise E [nezávislé vědecké odborné komise o rostlinných léčivých přípravků bývalého Federálního zdravotního ústavu (BGA) a dnešní Spolkového ústavu pro drogy a zdravotnické prostředky (BfArM)] vyhodnocovala jejich využívání dýňová semena pro močení poruchy a dráždivého měchýře s existujícím adenomy prostaty ve stádiu I až II jako pozitivní. Stejně tak v roce 1989 Komise vyhodnotila výtažky z palmových listů jako stejně pozitivní pro použití při hyperplazii prostaty.

Další zkušenosti zákazníků naleznete pod tímto odkazem!

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Výhody a nevýhody produktu

Výhody užívání:

 • hypoalergenní, stoprocentně ekologické, antioxidant, regenerační, antibakteriální, protizánětlivé, krevní oběh stimulující, povzbuzuje sexuální aktivity, snižuje nykturie, zmírňuje problémy bolesti a prostaty, zlepšuje močení,
 • neobsahuje žádné škodlivé chemické sloučeniny,
 • preventivně vstřebatelná,
 • snadná manipulace a krátká doba zpracování,
 • pochází od lékaře bez nákladné diagnostiky, chirurgie, drahých tablet a masti a očkování a bez ponižující masáže prostaty.

Nevýhody užívání:

sotva známá, možná netolerance k aktivním složkám komplexního přípravku (v závislosti na známé hypersenzitivitě jedince)

Kde mohu koupit Prostero?

Produkt není k dispozici v online obchodech, ale výlučně prostřednictvím výrobce. Zde je také slevová podpora až 50% na maloobchodní cenu produktu.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Jak vypadá cena Prostero?

Produkt je nabízen v jednom balení a dodává se během čtyř až osmi dnů. Platba bude provedena po přijetí zboží nebo dobírkou. Na straně výrobce je objednávka zpracována tlačítkem „objednávka“ nebo „nákup“ a následným odvoláním zákaznického poradce. Náklady na dopravu nejsou specifikovány, mohou být uvedeny v průběhu objednávky.

Jaké jsou aktivní složky přípravku Prostero?

Prostero obsahuje následující přírodní složky:

 • kůra afrického švestky (Pygeum africanum)
 • dýňová semena (Cucurbita pepo)
 • pila palmetto (Saw Palmetto, Serenoa repens, Sabal serrulata)

Kůra z afrického slivoní nebo pevný se používá především k léčbě onemocnění močového měchýře, ledvin a prostaty, a jeho významné léky jsou rozpustná v tucích se fytosteroly a pentacyklické triterpenů. To může významně snížit příznaky benigní hypertrofie prostaty a normalizovat močový proud, stejně jako snížit noční močení a zbytkový moč.

Kůra afrického švestky

U dýňových semen u.a. Fytosteroly ve volné a vázané formě stejně jako aminokyseliny cucurbitin a vitamín E a selen. Fytosteroly inhibují konverzi testosteronu na aktivní dihydrotestosteron. Účinek byl prokázán u příznaků močení jako souběžné příznaky benigního zvětšení prostaty a dráždivého měchýře.

Pila palmetto produkuje na podzim tmavě červené plody, které se často používají v medicíně, kvůli pozitivním účinkům smyslového ovoce v lidové medicíně při léčbě zánětu prostaty, močového měchýře a varlat.

Úplný seznam všech složek přípravku (a případně dalších) není uveden a může být uveden pouze na obalu.

Kdo je poskytovatelem produktu?

S výrobci se sotva nachází žádná informace, na straně výrobce je uvedena pouze adresa: BERNADETTE LTD, Av Ricardo J. Alfaro, Panama International.

Externí zdroje
 1. Department of Biomedical and Biotechnological Science, University of Catania, Catania, Italy. nflamm Res. 2018 Jul;67(7):617-626. doi: 10.1007/s00011-018-1152-9. Epub 2018 Apr 20. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29679313
 2. J Ethnopharmacol. 2016 Aug 22;190:33-45. doi: 10.1016/j.jep.2016.05.052. Epub 2016 May 24. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=prostate+function+bark+of+african+plum
 3. Low Urin Tract Symptoms. 2018 May;10(2):167-174. doi: 10.1111/luts.12155. Epub 2017 Feb 4. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28160499
 4. Semin Cancer Biol. 2016 Oct;40-41:160-169. doi: 10.1016/j.semcancer.2016.06.003. Epub 2016 Jun 28. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27370570
 5. Department of Biochemistry, Michael Okpara University of Agriculture, Umudike, Nigeria. Urol Int. 2011;87(2):218-24. doi: 10.1159/000327018. Epub 2011 Jun 28. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21709398

Prostero

8
Přírodní složky 10.0
Aplikace 7.0
Použití 9.0
Účinek 7.0
Cena 7.0
Previous Post
arthrolon
Výživové doplňky

Arthrolon Recenze, cena a zkušenosti

Next Post
Clenbuterol
Výživové doplňky

Clenbuterol Účinek, dávkování a zkušenosti