Silane Guard Recenze, cena a nákup

Škrábance v nátěru nebo nevzhledné zbarvení v průběhu let dávají vozu správně opotřebovaný vzhled. Ti, kteří začínají dost brzy na to, aby ochránili auto před takovými problémy, mají stále ještě něco z toho, i když auto je trochu starší. A samozřejmě zvyšuje hodnotu dalšího prodeje, pokud barva zůstává v dobré kondici. Ale jak je to skutečně zaručeno? Většina leštidla jsou použity v určitém věku, spíše třít dolů vrstvu laku, tmely na sobě jen tenkou vrstvu, která nemůže ani bránit správně proti většině poškrábání. Tak jsme se jednou pokusili o Silane Guard. Produkt, který poskytuje vozu vynikající ochranu, a proto vizuálně výrazně vylepšuje vozidlo. Podívejme se na to podrobněji.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Co je Silane Guard?

Silane GuardJak to dopadne na škaredý vzhled auta v průběhu let je velmi odlišné. Vlivy prostředí nejsou zcela nevinné. Hmyz špína na částicích dálnice, rostlin, které létají vzduchem na laku a držet tam, nebo dokonce i větve, které spolu pruhem na boku vozu a tam připojenými své dědictví. Faktem je, že každý vůz je vypracován po určitém čase, ať už od začátku, nebo experimentů, které jsme podnikli s cílem odstranit nevzhledné dopad na životní prostředí od barvy. Zda jsou barevné lešticí nebo podobné těsnění – nevytvářejí stejný účinek jako Silane Guard. Produkt se skládá z kapalného skla s vodou, která utěsňuje povrch barvy, ale je výrazně silnější než jakékoliv jiné těsnění na trhu. Zde je přehled funkcí:

 • chrání všechny barvy těla
 • vhodný pro jakýkoliv typ vozidla a barvu
 • bezpečná ochrana proti malým trhlinám
 • také odpuzuje vodu

Kdo správně naloženo své auto s produktem, má až jeden rok klid před jakoukoli škodu nebo ke vzniku trhlin, které se objevují ošklivé. Aplikace je tak snadná. Tělo těží z toho, stejně jako hodnota vozidla. Podobné efekty již byly vidět na displejích smartphonů. Ochrana barev zde je však trochu silnější a vhodnější pro podmínky jakéhokoliv vozidla.

Pro koho je Silane Guard správným produktem?

Každý, kdo přikládá důraz na své auto a jeho vzhled, těží z použití tohoto produktu. Protože nejenže zachovává krásný vzhled barvy, ale také zvyšuje hodnotu dalšího prodeje. Nezřídka to je také faktor, pokud chcete, aby nakonec koupit nové auto a prodat staré. Barva je vždy prozkoumána kupujícím a může činit až čtyřmístnou částku, pokud je to co nejlepší. Dokonce i starší barvy stále těží z ošetření Silane Guard, protože je osvěženo a chráněno před dalšími vnějšími vlivy.

Technické údaje Silane Guard

Ale co vlastně tento produkt obsahuje, je to tak efektivní? Podívali jsme se na to jednou. Výrobek vyrábí japonský výrobce Wilson a je jednosložkovou kompozicí, která se nemusí dále míchat. Těsnicí vodní sklo se snadno aplikuje a jeden obal bude trvat asi 2 až 3 ošetření. Takže máte po celý rok jasnou barvu a můžete i nadále počítat s pravidelnou léčbou. Další technické údaje:

 • Chrání originální barvu karoserie
 • dává mu svůj lesklý vzhled
 • Navíc je vodoodpudivý
 • chrání před malými prasklinami
 • Chrání i běžné prádlo silnějším automobilovým šamponem

Takže nic neudělá, pokud dokonce chcete důkladné čištění auta po těžkém znečištění. Ochranná vrstva dodává laku dokonalou povrchovou úpravu, která chrání před dalším nárazem.

Jak funguje aplikace Silane Guard?

Samozřejmě, správné použití pro trvanlivost je nezbytné. Proto výrobce poskytl doporučení, jak používat tento výrobek.

 • Krok 1: Automobil je vyčištěn a odmaštěn. To je důležité pro karoserii, když je následně ošetřeno výrobkem.
 • Krok 2: Houba je s produktem dobře namočená. Poté se kompozice aplikuje na vůz.
 • Krok 3: Po cca 5 až 10 minutách by měl být vysušen, po kterém je povrch vyčištěn hadříkem bez tlaku.
 • Krok 4: Opakujte kroky 1 až 3, dokud se na vůz nepoužije celkem 6 vrstev.

Po vozidle je dobře chráněn před vnějšími vlivy. Množství vrstev je vyžadováno pro zajištění této ochrany.

Jaké jsou výhody a nevýhody Silane Guard?

Samozřejmě, všechny gadgety mají jakékoliv výhody a nevýhody, které by měly být předem informovány. Tak jsme využili příležitosti a jasně shrnuli:

Silane Guard výhody:

 • snadná aplikace
 • dobrá ochrana celého těla
 • Utěsnění proti drobným trhlinám
 • použít pro všechny typy nátěrů
 • dává vozu svůj starý lesk
 • také zvyšuje hodnotu dalšího prodeje

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Silane Guard nevýhody:

 • První léčba je trochu drahá

Pokud používáte výrobek poprvé, měli byste v ideálním případě použít 6 povlaků. Následná léčba může také zahrnovat méně, nicméně, jak často opakujete postup. Pro optimální ochranu je povinné pravidelné používání. Léčba zůstává extrémně jednoduchá a poskytuje dobrou ochranu proti všem vlivům prostředí. Další velkou výhodou je, že jakýkoliv lak může být ošetřen výrobkem a dokonce i kovové barvy mohou z něj snadno využít, protože je to vodotěsné sklo.

Obecný test Silane Guard

Samozřejmě jsme také chtěli vyzkoušet ochranu barev a vyzkoušet je na třech různých vozech. Faktem je, že čím větší je vozidlo, tím větší je úsilí. Jednou výhodou však je, že pokud máte leštící stroj, můžete jej použít bez tlaku. Všechno jde trochu rychleji a zabere nevýhody produktu. Ochrana proti vodnímu sklu nerozděluje žádné nepříjemné pachy a je velmi bohatá, když se aplikuje na vůz, takže jeden by měl být dodán s množstvím snadno pro tři ošetření. Tři auta byla s námi ošetřena a poté měli všichni šest vrstev kapaliny. Barva se viditelně zlepšila. Dokonce i s trochu starším modelem, jehož barva byla viditelně poškozena a kterou jsme použili jako vynikající příklad pro testování, jak dobrý je produkt skutečně. Celkově jsme byli velmi spokojeni s ochranou nátěrů a mysleli, že tělo z ní určitě vyhrává. Každý by měl mít takové příslušenství v garáži a starat se o své auto. Na rozdíl od jiných výrobků to neznehodňuje vrstvy nátěru postupně, spíše dává nové vrstvy a také zajišťuje odpuzování vody. Když tak z toho plyne tak snadno. Proto jej velmi doporučujeme.

Generální Silane Guard zážitky

Také jsme prohledávali internet a našli jsme to. Produkt je populární a většina lidí si váží auta a jeho vzhled. Jsou nadšeni a také dosáhli pozitivních výsledků s ochranou barev. Nepodařilo se nám najít žádné negativní výsledky, takže předpokládáme, že i ti, kteří aplikovali méně než 6 vrstev, nemusí při rozhodování o výsledku nutně špatně hodnotit. Celkově tedy existuje velmi vysoká spokojenost zákazníků.

Jsou známy problémy s silanem?

Použití na těle je vždy trochu složité, ale pokud použijete měkký hadřík, nic by se nemělo pokazit. Důležité je, abyste vždy používali vrstvu pravidelně, abyste zachovali ochranu a občas celou proceduru udělali až šesti vrstvami na vozidle. Neexistují žádné obecné problémy, kromě toho, že výrobek vyrábí japonský výrobce, a proto není tak dobrý.

Kde mohu koupit Silane Guard?

Samozřejmě také chceme odpovědět na tuto otázku. Produkt lze velmi dobře zakoupit na Amazonu, kde je nabízen za zvýhodněné ceny. To, co trávíte tady, je v každém případě užitečné, a to i v dlouhodobém horizontu, pokud chcete politovat tělo a chtít dát vozu něco jistého. Při objednávání prostřednictvím služby Amazon platí typická pravidla a můžete si přečíst recenze ostatních uživatelů. Samozřejmě to dává ještě větší jistotu.

Recenze společnosti Silane Guard

Není snadné najít správnou ochranu barev pro karoserii auta. Ale každý, kdo zaplatí za tento výrobek a obtěžuje se uplatnit až šest vrstev na celém autě, bude v každém případě mít prospěch, protože jeho auto bude mít skvělou barvu, která je také odolná. Ochrana proti vodnímu sklu dodává vozidlu ochrannou vrstvu, která nejenom umožňuje odvzdušnit vodu, ale také zabraňuje tomu, aby se do laku dostaly typické vlivy prostředí, jako jsou mouchy a podobně. Navíc se zabrání menším trhlinám a tím se zabrání jejich poškození. Tento produkt je ideální pro lidi, kteří si koupili skvělé auto a chtějí si udržovat vzhled v dlouhodobém horizontu. Protože barva je rychle poškozena jinými produkty. I přes běžný automobilový šampon, který někdy má negativní vliv na barvu. Naopak, s tímto produktem se nemůžete pokazit.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Aby bylo auto drahé a představitelné, vyžaduje neustálou péči. V dnešním rychle se rozvíjejícím životním cyklu ne každý řidič má čas a peníze pravidelně navštěvovat pračky, leští a jiné šumivé procesy. Nezáleží na tom, protože trh má inovativní řešení – Silane Guard Willson, jehož recenze potvrzují vysokou efektivitu. S tímto tekutým sklem vaše auto bude vždy vypadat, jako by se právě dostalo z dopravního pásu, přestože jste ho již posledních pět let aktivně využíval. Na takovém „železném koni“ se budete cítit sebejistě a sebejistě.

Výrobcem produktu je známá japonská firma Willson, která působí již více než 50 let na trhu s autokosmetiky. Během této doby si jeho šampony, čističe, vysavače a další doplňky si zaslouží největší ocenění spotřebitelů a důvěru odborníků.

Ošetření kapalným sklem zlepšuje vzhled vozu: barva se stává lehčí, škrábance a duny – téměř nepostřehnutelně, dává krásný lesk. Kromě toho má LCP schopnost odpudit vlhkost, zvýšit její odolnost proti povětrnostním vlivům, chemikáliím a mechanickému poškození. Příjemným „bonusem“ pro milovníka automobilů je přijatelná cena produktu.

 • Druhá generace všech známých skla Willson. Na rozdíl od staré skleněné ochranné fólie je výrobek jednosložkový (nemíchejte s tužidlem).
 • Druhý rozdíl od starého kapalného skla Gardon Wilson, Silan Gard, je vhodný pro tmavé a lehké vozy!
 • Snadná aplikace a rozšíření. Bez problémů se vypořádáte nezávisle.
 • Všechny fotografie jsou vyrobeny mnou, ne z internetu.

Dejte si pozor na podvodníky! Leštění produkt nemůže stát 1900 rublů.

Jak rozlišovat originál od falešného, ​​který stojí za to věnovat pozornost:

 • Neoprávněné slevy ve výši 30-50%. Cena je mnohem nižší než tržní cena, 900-1990 rublů. Výrobek firmy Silane Guard nemůže být levnější než v kanceláři. stránky. Doporučený výrobce Willson maloobchodní cena balení 95 ml pro int. trh Japonska – 5200 jenů, což je 2690 rublů. Proto původní kapalné sklo v žádném případě nemůže stát 1200 nebo 1990 rublů. 30-50% levnější než v kanceláři. místo značky a v Japonsku. (viz obrazovka).
 • Na originálním obalu je nápis pouze v japonštině. Ve falešném nápisu v ruštině. se aplikuje na samotnou lepenku. Falzifikáty mají levnější karton a špatně kvalitní obaly, neexistují žádné fóliové vložky, jako v originále. Fotografie ukazuje, že padělané výrobky nenašli název značky Willson.
 • Podívejte se na původní fotku a falešné.
Souhrn
Datum aktualizace
Zkontrolovaná položka
Silane Guard
Hodnocení
41star1star1star1stargray
Previous Post
fresh fingers
Zdraví

Fresh Fingers Recenze, cena a nákup

Next Post
Jinx Repellent Magic Formula
Krása

Jinx Repellent Magic Formula Recenze, cena a nákup