Tactic Air Drone Recenze, cena a zkušenosti

Pokud jde o výrobu některých velmi zvláštních filmových záběrů, jsou v těchto dnech velmi populární drony. Nabízejí možnost leteckého fotografování a nahrávání materiálu ve vysoce kvalitním rozlišení. Ale droni nejsou vždy tak praktičtí, že si s nimi můžete pořídit klidný obraz, nebo mají jiné vtipy, se kterými musíte žít. Kromě slabé baterie to také zahrnuje špatné chování letů, které nelze ovládat. Dnes jsme se zabývali Tactic Air Drone. Drone, který dokáže dokonce nahrávat ve 4k kvalitě.

Tactic Air Drone

Co je to Tactic Air Drone?

Tento létající objekt je sondou, která vám umožní pořizovat letecké snímky s lehkostí. Flexibilní systém vás drží pod paží na cestách a má technické funkce, které vám umožní nahrávat video v kvalitě až 4k. Zde jsou vlastnosti, které výrobce slíbil:

 • Funkce Intelligent Follow Me
 • Duální fotoaparát a obraz v obraze
 • ovládání rozpoznávání gest pomocí snímání obrazu
 • Motorizovaná aktivní 4K kamera
 • 20 minut dlouhodobého letu Modularbatterie
 • Optické umístění průtoku

Drone dává operátorovi možnost kdykoliv se volně pohybovat. Díky integrovanému barometru letí drone pouze tak vysoko, jak je nastaveno, a je schopen sledovat příjemce, ať jde kamkoliv. Kamera umožňuje uvnitř regulátoru, abyste vždy sledovali. Záznamy mohou trvat až 20 minut, dokud se baterie zastaví. Drone má také schopnost přistát nezávisle, než vám dojde energie. Optické polohování toku zaručuje dobré snímky, jako kdyby byly prováděny tichým fotoaparátem.

Tactic Air Drone_4

Co s tím sondou pomáhá?

Chcete-li dnes ze vzduchu pořídit opravdu dobré snímky, obvykle používáte dron. Snadno se pohybují a především pracují a fotografují bez obtíží. Pro určité záležitosti je takový dron opravdu velmi užitečný. Nejpozději na příští svatbě, nebo na dovolené, je dron pak už doma, protože tak vytvářejí obrazy, které si člověk rád pamatuje.

Proč potřebuji Tactic Air Drone?

V zásadě může drone sloužit komukoliv, kdo má o této věci ponětí. Cílovou skupinu proto nelze jednoznačně klasifikovat, na kterou je zaměřena. Dokonce i adolescenti by měli být schopni zvládnout to rychle, dospělí natáčet domácí videa nebo cokoli, co k nim v zásadě přijde před objektivem. Stejně tak se starší generace určitě baví s provozem, protože je navržena snadno a je tak optimalizovaná, že ji nemůžete zlomit. Tak to nabízí prakticky zábavu v každé věkové skupině.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Jak se Tactic Air Drone používá?

Když jste na cestách, má dron několik skládacích paží, takže si ho můžete vzít s sebou na cestách. Jakmile jej rozbalíte a nainstalujete aplikaci do mobilního telefonu, připojíte jej k ovladači a budete připraveni jít. Robot musí být zapnutý a aplikace se otevře a vypne. Ovládání se provádí pomocí několika ovládacích prvků, perfektní přehled, který uchovává kameru v obraze.

Toto může také měnit docela jiné úhly, dokonce během nahrávání. Každý, kdo chce fotografovat sám, ale ze vzduchu, dává drone zdola jen gesto a na sebe si vezme pár fotografií. Pokud je naplánována určitá trasa, lze ji snadno sledovat na obrazovce prstem a dron se bude pohybovat přesně v tomto směru. Během celé doby se natáčí, vrací se někdy během 20 minut na zemi, je to dobíjení.

Jaké jsou výhody a nevýhody výrobku?

Jako každý gadget má své vlastní výhody a nevýhody, o kterých byste měli vědět. Pojďme tedy stručně shrnout, co je důležité.

výhody

 • snadné ovládání
 • spousta režimů pro lepší práci pro nejlepší snímky
 • kvalita obrazu až 4 kB
 • možné 20 minut

nevýhody

 • Nabíjení trvá déle, než běží

Jediný bod, který někteří lidé považují za nevýhodu, je to, že drone trvá asi 150 minut, než letíte zpět s plnou baterií. Ve vzduchu drží jen 20 minut. V opačném případě má uživatel pouze výhody, protože dron je snadno ovladatelný, používá mnoho režimů pro dobrou nastavitelnost a lepší provoz a dělá dobré snímky, které vypadají dobře na velké obrazovce televizoru.

Obecné Tactic Air Drone Test a vlastnosti kvality

Kvalitou je integrace kamery schopné natáčení v rozlišení 4K. Sám sám, nejmenší drony na světě dnes. Kromě toho, použitelnost mnoha srovnávacích modelů není nikde tak dobrá jako tato. V našem vlastním testu jsme také zjistili, že obrázky fungují správně.

Dokonce i začátečníci se s modelem dobře chovají a vytvářejí záběry, které byly zřídka vyrobeny levnými letouny. Ukazuje také, že Tactic Air Drone přináší také náhradní díly, například při poruše vrtule. Celkově jsme byli velmi spokojeni, a to jak s dodávkou, tak s výkonem, takže Tactic Air Drone doporučujeme. – Také pro začátečníky!

Obecné zkušenosti a názory Tactic Air Drone

Také jsme se rozhlíželi po internetu o jiných názorech a přečetli jsme si jednu nebo druhou recenzi. Celkově jsou většinou pozitivní a vyznačují se tím, že většina z nich nemá jen jeden z dronů. Vzhledem k tomu, že běží pouze 20 minut, obvykle dostanou sekundu nebo třetinu, takže může být pokryta delší doba záznamu. Samozřejmě je to také možnost – Kromě toho může dron přijít s dobrým poměrem cena / výkon.

To bylo také oceněno mnoha uživateli. Často je to bohužel tak, že droni stojí hodně peněz a pak se poměrně rychle zlomí. Většina lidí by chtěla zařízení doporučit a mít spoustu zábavy při tvorbě videí všeho druhu. Dokonce i začátečníci neměli s operací žádné potíže, zatímco pokročilí a znalci jiných dronů si všimli, že ve sondě zřídka viděli tak dobrou kvalitu. Celkově byl produkt tak dobře přijat. 

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Jsou známy problémy s Tactic Air Drone?

S výjimkou toho, že potřebuje 150 minut na to, aby se nabila, sotva jsou s drone téměř žádné problémy. Důležité je, že neztratíte kontakt s dronem. V modelu je nejvyšší vzdálenost 100 metrů, což by nemělo být překročeno. Ale obvykle to stačí. Pokud však letíte příliš vysoko, měli byste být opatrní, jinak ztrácí kontrolu nad zařízením.

Kde mohu koupit Tactic Air Drone?

Drone je nejlépe objednat přímo u výrobce, který je nabízí na internetu na vlastní webové stránce. Zde také získáte přístup k různým cenovým výhodám, které poskytuje poskytovateli. To zahrnuje nejen více zařízení za levnější cenu, ale také nákladově efektivní dopravu a rychlé dodací lhůty. Objednávka se provádí rychle a platební možnosti mírně, takže si prakticky žádné riziko. Stojí za to zkusit v každém případě.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Tactic Air Drone Technické detaily

Promluvme si o technických vlastnostech dronu. Tyto údaje jsme jasně uvedli:

 • Kamera: širokoúhlý 1080P
 • Vestavěné předení: 6osý gyroskop
 • dálkové ovládání 2,4 GHz
 • Vzdálenost dálkového ovládání: 100 metrů
 • Image sekvence vzdálenost: 1-5 metrů
 • Výkon vysílače: 3,7V 350mAh vestavěná baterie
 • Maximální doba letu: cca 20 minut
 • Baterie: 3.7V 1.800mAh Li-Po baterie
 • Doba nabíjení: cca 150 minut
 • Rozměr: 136x85x60 mm (složený), 270x260x60 mm (rozložený)

Když se rozloží, tak to není na jejích schopnostech ani velké. Kromě toho, že používá aplikaci, se dovednosti mohou být dále využívány.

dodávka

Hodnocení a doporučení Tactic Air Drone

Drone je skvělou alternativou k mnoha modelům na trhu. Nejen, že poskytuje perfektní kulisu pro dobré natáčení, ale je také skvělá pro realizaci konkrétních filmových záměrů. Letecké snímkování je dáno zcela odlišným vzhledem schopností drone. Navíc, s přiloženou aplikací, obrázky mohou být také vylepšeny.

Celkově vzato, pěkný hukot, který nabízí spoustu možností pro natáčení pro začátečníky i pokročilé hráče. Doporučujeme výrobek odpovídajícím způsobem doporučit. Kromě toho, nemůžete jít špatně s objednávkou, nebo riziko něco. Můžete si být jisti, že pokud přijedete s tímto dronem k veselí, nahrávky po nich určitě zanechají dojem. Další zkušenosti zákazníků naleznete pod tímto odkazem!

obal

Informace o dodavateli a dopravním partnerovi

Výrobek vyrábí společnost Hyper Sls ltd. Prodáno, které se nachází v Hong Kongu. Kromě toho nabízí svým zákazníkům telefonní linku, kde se můžete obrátit, jsou-li nezodpovězené otázky. Více informací o poskytovateli není známo. Zde je adresa:

 •     Hyper Sls Ltd
 •     7 / F, budova Grande
 •     398-402 Kwun Tong Road, Kowloon, HongKong
 •     Telefon: +44 20 3808 9234 (24 hodin k dispozici)

Hlavní stránka: https://shop.hyperstech.com/ *

Seznam zdrojů a další odkazy
 1. https://www.alza.cz/drony/18855539.htm
 2. http://www.droneweb.cz/zaciname/item/219-serial-kupujeme-dron-01
 3. https://www.rcprofi.cz/poradna/jak-vybrat-dron

Tactic Air Drone

8.4
Materiál 8.0
Použitelnost 9.0
Použití 8.5
Cena 8.0
Previous Post
wifi ultra boost
Gadgets

Wifi Ultra Boost Recenze, cena a zkušenosti

Next Post
arthrolon
Výživové doplňky

Arthrolon Recenze, cena a zkušenosti