Valgorect Recenze, cena a nákup

20.12.2022 0 Comments

Co je Valgorect?

Hallux valgus je choroba nohou, která postihuje zejména ženy stredního veku. Jde vlastne o strukturální deformitu kloubu palce na noze a casto je soucástí rozsáhlejší deformace celého prednoží, která muže být spojena napríklad i s tzv. kladívkovými prsty, nebo Hallux valgus (palec vbocený) kostní výrustky na palcích nohou, to je deformace kostního kloubu na palci. Vedle problému, že tato deformace má významný vliv na výber obuvi, muže také vést k bolesti, pokud se deformace stává výraznejší. Duvod, proc je tato deformace obzvlášte castá u žen, je nevhodná obuv, také úrazy, ci nedostatek vitamínu a minerálu. Vyhnout byste se meli úzkým botám, také castému a dlouhému nošení bot na podpatcích a ohroženejší jsou i lidé, kterí tráví celé dny na nohou. Tímto zpusobem se noha pritlací do neprirozeného tvaru a pridá se zátež telesné hmotnosti. Proto se deformace velkého palce vyvíjí v prubehu let nebo dokonce desetiletí, což muže vést k závažným problémum. Krome speciálního páru obuvi, který se musí nosit, protože kostní výrustky na palcích nohou vyžaduji spoustu místa, je casto nutné podstoupit operaci v urcitém bode, aby zustala noha mobilní a aby ženy mohly chodit bezbolestne. Deformace kostní výrustky na palcích u nohou také vede k zánetlivým procesum, které musí být ošetreny k udržení mobility. S prípravkem Valgorect je nyní k dispozici gel pro zmírnení problému s deformací u velkých palcu u nohou.

Valgorectové složky

Valgorect se spolehá na ciste prírodní ingredience, aby eliminoval problém s deformací velkých prstu.

 • Symphytum officinale: Jedná se o rostlinnou látku, která je také známá jako kostivá a patrí do rodu Boraginaceae. Rostlina obsahuje mnoho úcinných složek. Mucilny stejne jako alantoin, taniny a kyselina rozmarýnová a cholin jsou duležitými složkami s vysokou úcinností. Rostlina byla již ocenena a používána ve staroveku pro lécbu ran a granulace ran, stejne jako pro lécbu zlomenin kostí. Dnes je komfrey schválená jako lécivá rostlina a je casto používána k lécbe bolestivých svalových a kloubních problému, stejne jako modrin a napetí, podvrtnutí a lokální krevní obeh.
 • Cynodon dactylon: Tato bylinná prísada je casto oznacována jako psí zubní tráva. Z botanického hlediska tato rostlina patrí do rodu Poaceae. Rostlina má svuj puvod v tropických oblastech, ale také našla domov ve strední Evrope, kde se ji darí. Úcinek rostliny je diuretický, ale také protizánetlivý, což má velmi pozitivní úcinek na Hallux valgus. V Valgorect, kde se používá rostlina, ktera se také používá k lécbe revmatismu, dny a otoku.
 • Taraxacum officinale: Tato rostlina se používá nejen ve smesi proti kostní výrustky na palcích u nohou, ale také proti revmatickým chorobám.
You might be interested:  Movenol Recenze, cena a zkušenosti

Pro koho je prípravek Valgorect vhodný?

Smes je vhodná pro všechny lidi, kterí trpí deformací prstu na nohou a kterí se nechtejí spoléhat na operaci, aby odstranili sve nepohodlí. Smes je aplikována zvencí a muže se tak vyhnout rizikum vyplývajícím napríklad z chirurgických výkonu. Cílovou skupinou produktu jsou zejména ženy, které jsou mnohem casteji postiženy touhle deformací kostní výrustky na palcích u nohou. Muži, kterí trpí deformací prstu, však mohou z tohoto produktu také profitovat. Produkt muže být úcinný jak v prípade výrazné deformity, tak i v raných fázích, kdy se na nohou objevují první príznaky. Krome kosmetických aspektu produkt také úcinne bojuje s lékarskými úcinky deformity prstu..

Jak funguje efekt Valgorect?

Valgorect má na ruzných úrovních velmi odlišné úcinky u pacientu trpících deformací jejich velkého palce. Behem lécby je duležité, aby se výrazne snížila bolest, kterou trpí mnoho lidí a která závažne omezuje pohyblivost. Navíc se výrazne sníží zánetlivý proces, který se vyskytuje v palci. Výrobce uvádí, že 97 procent uživatelu má tento efekt pri používáni tohoto produktu.

Dalším úcinkem vyplývajícím z použití prípravku je snížení proliferace kostí, která je obvykle spojena s pokrocilou deformitou prstu. Podle výrobce muže tento pozitivní vliv hlásit 98 procent uživatelu tohoto produktu. Obnova kloubní tkáne, která je znicena v dusledku deformity, je dalším pozitivním úcinkem, který je výsledkem lécby gelem. Podle výrobce muže tento pozitivní vliv hlásit 94 procent uživatelu tohoto produktu.

Krome toho je také dosaženo snížení ložisek nerostu v postižených kloubech. Jinak tyto usazeniny zpusobují silnou bolest a znacne zhoršují pohyblivost a navíc casto zpusobují dlouhodobou deformitu, která je dusledkem bolesti omezující držení tela. Podle výrobce muže tento pozitivní vliv hlásit 98 procent uživatelu tohoto produktu.

You might be interested:  Zevs Recenze, cena a nákup

Úcinky gelu jsou:

 • protizánetlivé
 • úlevu od bolesti
 • snížení poctu kostí
 • regenerace tkáne
 • redukce minerálních deposit

Jak pusobí lécba prípravkem Valgorect?

Výrobek je krém, který se snadno nanáší na kuži. Krém se aplikuje prímo na nohy, které byly predem ocišteny a zejména na postižené klouby. Masáž zlepšuje krevní obeh, který pomáhá snížit silnou bolest. Úcinné látky pronikají do pokožky a pusobí prímo na míste, kde zánety a bolest v postižených kloubech zpusobují problémy. Aplikace je stejne jednoduchá a nekomplikovaná jako použití krému na nohy. Nohy se nejprve umyjí a dukladne vysuší. Krém lze nyní aplikovat na bolestivé a deformované oblasti nohou.

Jaké jsou výhody a nevýhody prípravku Valgorect?

Výhody:

 • snížení bolesti
 • protizánetlivé v kloubech
 • snížení bolestivých ložisek nerostu v kloubech
 • snížení kostní proliferace
 • Obnovení kloubní tkáne
 • Zamezení chirurgických zákroku s dlouhými omezeními pohybu a vyhýbání se riziku chirurgickým zákrokem

Nevýhody:

 • nejsou známy žádné negativní úcinky

Obecný test Valgorect:

Produkt má nekteré vlastnosti, které ho odlišují od jiných prípravku. Duležitou kvalitou je, že smes je certifikována a splnuje tak vysokou kvalitu a bezpecnostní standardy požadované pro certifikaci.

Výrobek má trvalý úcinek, který není povinný pri použití jiných opatrení, jako jsou dlahy nebo korektory, a výrobek nemá žádné vedlejší úcinky.

Smes se rychle vstrebává telem a nezanechává stopu. Soucasne snižuje otoky a pomáhá noham do vice pohodlý. Produkt získal také v mezinárodní souteži „Human Health“ v kategorii „Zdravé nohy“.

Obecné zkušenosti s Valgorect

Uživatelé uvádejí, že tyto úcinky byly již po týdnu viditelné. Krome toho všechny oblíbené boty mužou byt znovu používané bez omezení ohledu na bolest.

Vyvýšeniny, které vyplynuly z deformity zpusobené prsty nebo dokonce hallux valgus byly sníženy a to melo za následek velké snížení bolesti. Dokonce je hlášeno, že príznaky z Valgorectova hallux valgus nebo kostní výrustky na palcích u nohou byly zcela eliminovány po pouhých dvou mesících. Aplikace gelu je obecne popsána jako velmi úcinná a kostní výrustky na palcích u nohou zmizí nebo prinejmenším stane se výrazne mekcí, což zpusobuje méne bolesti a nepohodlí pri chuzi. Uvádí se, že gel muže být aplikován na nohu po celý den aplikací na postižený kloub a zakryt ho kompresí a puncochami. Lécba je popsána jako velmi nekomplikovaná a jednoduchá, vysoce úcinná a bez vedlejších úcinku. Kliknete na toto spojeni a dozvíte se více od našich zákazníku a jejich zkušenostich s kremem!

You might be interested:  Vivèse Senso Duo Recenze, cena a nákup

Jaké jsou ceny Valgorect?

I když je to droga, která se používá pro lékarskou péci o kostní výrustky na palcích u nohou nebo deformované prsty, musí uživatel zaplatit za lécbu sam. Lékar nemuže lék predepsat a jako neoficiálne schválený lék, obvykle není financován zdravotními pojištovnami a za lécbu neexistuje žádná dodatecná platba.

Ceny na nákup kremu jsou odstupnovány. Pokud je výrobek zakoupen prímo z webových stránek výrobce, kupní cena gelové tuby ciní 39 eur. Jsou-li objednány dve trubice, cena za tyto výrobky ciní 57 eur a zákazník zdarma obdrží další gel. Poradí trí trubek je kupní cena 89 eur a zákazník dostane další trubku zdarma.

Dodávka je pro zákazníka bezplatná a výrobek bude dodán do jednoho až peti pracovních dnu. To znamená, že zákazník nemá žádné jiné dodatecné náklady než kupní cena samotného produktu.

Za tímto úcelem je zákazníkovi poskytnuta 30-denní záruka vrácení penez. Pokud nedošlo k spokojenosti s produktem nebo pokud nesplnuje ocekávání, že se stížnosti ulepší, muže být produkt vrácen a kupní cena bude zcela vrácena. Nákup mužete zaplatit bud fakturou nebo PayPal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *