Vibro Shaper Recenze, cena a nákup

Co je to Vibro Shaper?

Vibro Shaper je zařízení, které je vyrobeno jako deska, která vibruje sama o sobě. Zařízení je navrženo tak, aby uživatelé mohly vycvičit svaly pomocí generovaných vibrací. V této souvislosti by měl trenažér trénovat různé skupiny svalů a uživatel se musí uchýlit pouze k jednomu z těchto zařízení. S kvalitním oscilační technologie, svaly jsou vyrobeny vibrovat, což by mělo mít pevný výsledek těla. Zařízení může pracovat ve třech různých úrovních intenzity, takže celkem 50 svalových kontrakcí a 99 různými rychlostmi, může reagovat s tvarovací nástroj. Trénink je jemný na klouby a také vazy a kosti nejsou přetíženy. Krevní oběh se zvyšuje, což vede ke svalové relaxaci. Výrobce souhlasí s tím, že pro viditelné a zřetelné výsledky stačí jen 10 minut tréninku denně.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Pro koho je Vibro Shaper vhodný?

vibro shaperCílovou skupinou pro utvářeli jsou všichni lidé, kteří chtějí zpevnit jejich těla, aniž by na běžném tréninku, jako je gymnastika nebo jen zvedání závaží. Cílela výrobce s přístrojem zaměřeným na lidi, kteří chtějí spojit ztrátu hmotnosti se zpevněním těla. Aby bylo možné dosáhnout zlepšení celkového stavu pojivové tkáně s tréninkovým zařízením také zejména ženy, které trpí celulitidou. Přístroj způsobuje zpevnění těla a je také určen k podpoře budování svalů bez nutnosti dalšího tréninku. Přístroj je specificky zaměřen na lidi, kteří chtějí jednoduše posílit celé tělo a vybudovat svaly holisticky.

Jaké cíle můžu dosáhnout pomocí nástroje Vibro Shaper?

 • celulitida boj: Intenzivní vibrace na zařízení, který je nastavitelný na individuální potřeby uživatele, je zajištěno, že tkáň je utažen, což snižuje celulitidy. To pak má také vliv na pojivové tkáně, která odpovídá v ochablém stavu, s výrazným celulitidy. Pravidelný trénink s Vibro Shaper může zmírnit tento problém a v konečném důsledku i celkový stav organismu výrazně zlepšila a také nežádoucí celulitidy se výrazně snižuje výrobcem.
 • Hubnutí: S přístrojem může být ztráta hmotnosti smysluplně doprovázena. úbytek hmotnosti způsobuje obecně průhyb na kůži, protože tkáň nemůže přizpůsobit dostatečně rychle na novou váhu a sníží procento tělesného tuku a snížení objemu v hubnutí. S Vibro Shaper, tělo při hubnutí může zefektivnit příjemný a účinný způsob, takže pokožka je pomáhal táhnout se zase dohromady a stane hladká.
 • Svalová stavba: V důsledku vibrací působí celé tělo svalstva proti tomuto pohybu zařízení. To účinně buduje svaly, aniž by muselo použít váhu k tomuto cíli. Svalstvo může být stavěno různými způsoby a svaly celého těla těží z výcviku s formérem.

Výhody a nevýhody vibračního formovače

Výhody Shaper:

 • Krátké školení o délce 10 minut denně stačí
 • školení je velmi efektivní
 • S Shaper lze dosáhnout všech svalových skupin těla pouze jedním zařízením
 • pro úsporu místa
 • Efektním dotažením těla
 • Podporujte utahování těla při ztrátě hmotnosti
 • Klouby, kosti a vazy jsou ušetřeny

Nevýhody tvarovače:

 • nevhodné pro těhotné ženy
 • úplně netrénované svalstvo nemusí být schopno absorbovat silné vibrace
 • nevhodné pro epileptické pacienty, osoby s kardiostimulátory nebo arytmií
 • Výrobce slíbil, že zhubnout může být proveden pouze se sníženou dietou
 • poměrně vysoká kupní cena pro Vibro Shaper

Jak funguje Vibro Shaper Training?

Podle výrobce stačí trénovat asi 10 minut denně s přístrojem, aby se dosáhlo svalového budování a zpevnění těla. V tomto případě zařízení pracuje s vibracemi, které jsou nastavitelné ve své intenzitě a mohou být individuálně přizpůsobeny fitness úrovni těla, jakož i připravenosti k více či méně intenzivní vibrace, které působí na tělo, je upraven.

Přístroj lze používat různými způsoby. Uživatel může sedět na zařízení nebo si položit ruce do polohy push-up na zařízení, aby intenzivněji řešil jednotlivé svalové skupiny. K tomuto účelu je tvarovač vybaven lanem, s nímž lze realizovat rovnoběžnost s vibračními a pevnostními cviky pro zbraně.

Shaper dosahuje účinku obecně tím, že produkuje více či méně nastavitelných kmitů. Svalstvo těla se snaží tyto vibrace čelit a je tak automaticky zesíleno. Kvůli velmi intenzivnímu namáhání svalů je poskytován rychlejší utahovací účinek a růst svalů, což může být provedeno s váhami. Mohou být dosaženy vibracemi a hlubokými svaly, což není možné s klasickým tréninkem nebo jen za velmi těžkých podmínek. Současnost mnoha různých vlastností Shaperu znamená, že je zaručena zvláštní účinnost během tréninku.

Pokud je to požadováno, může uživatel na zařízení stát, aby provedl růst svalů v nohou a hýždě. To může také být sedět na zařízení, které pracovalo zvláště intenzivní léčbu hýždí. Pokud jsou dlaně uloženy na zařízení a jinak zaujímají polohu podobnou pushu, má to posilující účinek na hrudní a zádové svaly.

Existují speciální cvičení Vibro Shaper?

Shaper je distribuován včetně výcvikových pásů v dodávce. Kromě toho uživatel obdrží uživatelskou příručku s různými návrhy cvičení, stejně jako specifickou instrukci, která cvičení je ideální pro svalové skupiny. Plakát, který lze dekorativně připojit ke stěně a který dokládá různé cvičení, lze také zakoupit jako příplatek za příplatek. Výrobce rovněž výslovně uvedeno, že tyto pokyny by měly být pečlivě přečíst před tím, než shaper se používá k dosažení správné využití shapery, řádně provádět cvičení a také i zabránili zranění v důsledku nesprávné manipulace. S trochou průpravu a trochou praxe nechat jednotlivce – velmi nízký nutné – provádět pohyby velmi dobře, a to bez vodítka nebo šekem trenérem potřeb, jako je tomu například při provádění jednotlivých cviků v posilovně.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Co přináší svalový tréninkový pás?

Vibrační trénink využívají špičkoví sportovci po dlouhou dobu, aby účinně vycvičovali svaly. Jedná se o typ, ve kterém je svalstvo s frekvenčním rozsahem mezi pěti a 60 Hertz přesouvat a tak způsobuje svalové kontrakce, což podporuje svalový trénink.

Při vibračním tréninku s Vibro Shaper jsou aktivní pohyby cvičiště omezeny. Místo toho je celé tělo je přiveden přes rovnoměrně probíhající od jeho přirozené rovnováhy vibrací a svaly reagovat na vibrace kontrakcí, pro dosažení této rovnováhy. Jsou tedy prováděny pouze pasivní pohyby. V této souvislosti dochází k výrazně většímu počtu kontrakcí než tomu bylo u ostatních školení.

Přestože jsou vykonávány jen málo vlastních pohybů, jste vyčerpaní po tréninku a cítili jste výhody, které jim poskytly svaly. Zvýšení výkonu může být dosaženo individuálně aktivním a pasivním pohybem cvičebnice.

Na rozdíl od klasického tréninku, který se odvolává pouze na asi 60 procent tělního svalstva, jsou zde aktivovány všechny svaly. Zbylé svaly jsou nazývány hluboké svaly, které má 40procentní podíl v těle a není dosaženo v klasickém tréninku, ale který má své úkoly při stabilizaci těla. Tento hluboký sval je řešen ve vibračním tréninku, což znamená, že s tímto tréninkem je dosaženo 100 procent svalů. To je rozpoznatelné, protože po tréninku s vibracemi cítili cvičenci svaly, které jim dříve nebyly známy. Vibrační trénink může působit proti celulitidě, podporuje hubnutí nebo může být použit jako základní výcvik pro jiné sporty, což se často jedná o elitní sportovce.

Odběratelé hubnutí stále dosahují zvláštního účinku, protože vyšší vycvičený sval v těle vyžaduje více energie. To znamená, že v dlouhodobém horizontu se zvyšuje bazální metabolická rychlost.

Obecné testování Vibro Shaper

Zvláštností Shaper je, že s jediným zařízením mohou být trénovány celé svaly těla. To je další výhoda zařízení, že hluboké svaly jsou dosaženo. Pak jsou tu relativně krátké požadované časy tréninku, které vyplývají ze skutečnosti, že obzvlášť intenzivní trénink je dán pro svaly se tvarovací nástroj, který nelze dosáhnout s silový trénink. Použití zařízení přináší utahování těla a podporuje svaly velmi intenzivní.

Nevýhodou je, že tato zařízení by neměl být používán pro osoby s epilepsií, kteří mají srdeční arytmii nebo které nosí kardiostimulátor. Také tyto skupiny lidí se často zajímají o provádění cvičení, které činí tělo silnější a svalnatější a také těží z tohoto zvýšeného svalového obsahu. Na rozdíl od jiných druhů cvičení však tyto osoby nemohou používat Vibro Shaper.

Obecné zkušenosti Vibro Shaper

Zajímavé jsou konfliktní názory na shapers, protože obvykle, lidé vyjadřují negativní, pokud jde o zařízení a jeho účinky odmítnout zametání tyto typy školení a nákup takového zařízení a proto může vykazovat žádné osobní zkušenosti. To zase stojí před uživateli, kteří dosáhli velmi pozitivních výsledků z vlastních zkušeností a využití v tréninku. (Zdroj: https://www.gutefrage.net/frage/hat-jemand-erfahrung-mit-dem-vibro-shaper). Zde si můžete přečíst zkušenosti zákazníků společnosti Amazon!

Svědectví uživatele

 • Den 1: Vibro Shaper upoutala mou pozornost, když jsem hledal byl přístroj, který mi pomáhá v krátké době, jak se zbavit nějakou váhu a získat mou celulitidy trochu pod kontrolou. Zdálo se mi, že vibrační tón je pro mě správný, a proto jsem konečně nařídil. Cena byla docela přijatelná, a proto jsem tady dlouho nezavázala. V první den mého projektu jsem se nejprve zabýval manipulací trochu, protože jsem nechtěl používat zařízení bez předchozího informování. Takže byste ho měli používat 10 minut denně. První 10minutové setkání se shaperem šlo poměrně rychle. Myslím, že mají vždy čas. Poté se cítíte dobře otřesena jako první, ale je to tak. Zvědavím, jak zařízení bude dlouhodobě účinné.
 • 7. den: Kromě práce s přístrojem se snažím samozřejmě přizpůsobit své stravě málo, neboť úplná bez něj nefunguje, i když jste chtěli mít to. Shaper se stala nedílnou součástí mého každodenního života. Večer, když jsem přišel domů z práce, nechal jsem se potřásat 10 minut. To nejen funguje, ale také uvolňuje určitým způsobem. Zatím není špatné, samo o sobě kvůli relaxačnímu efektu.
 • Den 14: Dokonce i dva týdny po prvním použití, jsem o zařízení tak nadšený. Pomáhá mi po práci vždy trochu se dostat dolů a mohu se uvolnit. Na stupnicích jsou první, malé výsledky, s nimiž jsem docela spokojen. Oceňuji ovšem, že se také jedná o mírně odlišnou stravu. Přesto, pokud to pomůže, je to dobré!
 • 21. den: O tři týdny později jsem zaznamenala první výsledky, co se týče mé pokožky. Ukazuje trochu pružnější. Mám pocit, že se něco také děje uvnitř. Celkově vypadá měkčí, celá tkáň se zdá trochu pružnější. Uvidíme, co to ještě je. Po třech týdnech pravděpodobně nemůžete očekávat příliš mnoho.
 • 30. den: Jeden měsíc uplynul a Vibro Shaper je stále součástí mého každodenního života. Dobře ráno a večer mě potřásá, jak je potřeba. Zdá se mi, že mi pomáhá snižovat nadváhu, přinejmenším jsem se pořád hodně potil, když pocházím z mé každodenní rutiny. Dělá víc, než si myslíte. Mezitím jsem ztratil tři kilogramy a jsem velmi spokojen. Má celulitida se také zlepšila. Mám také dojem, že budu vyvíjet svaly, i když ani nemám žádné cvičení. Jsem překvapená.
 • Den 60: Od začátku používání zařízení to byly dva měsíce. Jsem stále velmi dobrý v používání zařízení a moje váha je klesající. Přibližuji se k mému cíli.
 • 90. den: Jsem už za mým cílem, ale stále mám rád Vibro Shaper, protože mi pomáhá uvolnit se. Ztrácela jsem váhu a doporučuji aplikaci všem, kteří potřebují jednoduchou pomoc při řešení několika problémů.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

A co náklady na Vibro Shaper?

Náklady na nákup zařízení jsou ve třímístném rozsahu. Stojí však proti tomu, že školení může být nyní trvale prováděno kdykoli bez předplatného v tělocvičně. Vzhledem k tomu, že není vyžadováno žádné speciální oblečení, může být trénink realizován pouze při nákupu Shaperu. S výjimkou plakátu, který nabízí mnoho návrhů na cvičení a může být zavěšen na zeď, nejsou nutné další nákupy.

Kde mohu koupit Vibro Shaper?

Shaper je k dispozici mimo jiné přes Amazon. Zde je ještě levnější než u Amazonu a je k dispozici bez dalších nákladů na balení a přepravu.

Souhrn
Datum aktualizace
Zkontrolovaná položka
Vibro Shaper
Hodnocení
41star1star1star1stargray
Previous Post
Nidora
Krása

Nidora Recenze, cena a nákup

Next Post
FollicleRX
Zdraví

Follicle RX Recenze, cena a nákup