X Pro Drone Recenze, cena a zkušenosti

Drony se v posledních letech staly podstatně populárnějšími. Bohužel v závislosti na jeho velikosti potřebujete řidičský průkaz a dokonce i letové povolení. S X Pro Drone však každý začátečník i pokročilý uživatel získá dron, který je snadno ovladatelný a lze jej ovládat pomocí smartphonu. Podívali jsme se na dron s 4K kamerou a chtěli jsme vědět, zda výrobce slibuje příliš mnoho. Níže tedy objasníme všechny podrobnosti a poskytneme hlubší vhled.

Co je X Pro Drone?

X Pro Drone je dron, který může být úplně snadné ovládání pomocí smartphonu listy. Manipulace je dětská hra a doba letu je vyvážená. Výrobce klade zvláštní důraz na následující vlastnosti:

 • jednoduchá obsluha pomocí smartphonu
 • vysoké rozlišení díky 4K kameře a vysoce kvalitní fotografie
 • vyhýbá se kolizím a přistává samostatně
 • kamera se automaticky stabilizuje
 • má kompaktní a minimalistický vzhled
 • stejně zajímavé pro začátečníky i pokročilé studenty

X Pro Drone

Jak vidíte, dron má všechny schopnosti, které byste od dobrého modelu očekávali. Je zajímavý jak pro začátečníky, tak pro pokročilé piloty, snadno se ovládá a má všechny dobré vlastnosti, aby se tak rychle nerozbil.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Co dělá X Pro Drone?

Pokud jste vždy chtěli létat s dronem, je X Pro Drone tou správnou volbou. Dron umožňuje začátečníkům i pokročilým pilotům získat jednoduchý dron s dobrými dovednostmi. Dělá dobré snímky s fotoaparátem 4K stejně jako vysoce kvalitní 12MP fotografie. Zároveň má vyváženou dobu letu a je k dispozici za dobrý poměr ceny a výkonu. K jeho použití navíc nepotřebujete řidičský průkaz ani povolení, jak je tomu v dnešní době často.

Proč potřebuji X Pro Drone?

X Pro Drone je zaměřen na všechny lidi, kteří by chtěli vlastnit dron, který má dobrou hodnotu za peníze. Tento model snadno používají mladí i staří a nabízí obrovské výhody. Kamera 4K zaznamenává nádherná videa, zatímco 12MP fotografie jsou ostré jako břitva. Je vhodný pro začátečníky i pokročilé uživatele. a mohou je obsluhovat muži i ženy. Celkově si uživatelé s dronem užijí spoustu legrace a své umělecké dovednosti mohou vyjádřit pohledem z ptačí perspektivy. Apeluje také na ty, kteří již dron vlastnili, ale nebyli s ním tak spokojeni. X Pro Drone by proto měl být jednoduše vyzkoušen.

Jak se produkt používá?

Jeho použití je v zásadě poměrně jednoduché. Nejprve nabijete dron a nainstalujete si aplikaci do smartphonu. Poté se jednoduše zkalibruje podle návodu k použití a jste připraveni jít. Na tom prostě není nic víc. Kamera 4K ukládá všechny obrázky do smartphonu.

Jaké jsou výhody a nevýhody produktu?

Každý gadget má určité výhody a nevýhody, které je třeba mít na paměti. Proto jsme zde shrnuli, co se dá říci o X Pro Drone. Můžete tak získat ještě lepší obraz dronu.

Výhody:

 • snadná manipulace
 • vhodné pro začátečníky i pokročilé studenty
 • 4K kamera
 • 12MP fotografie
 • robustní design

Nevýhody:

 • není známo

Jak vidíte, X Pro Drone má ve skutečnosti pouze výhody, z nichž můžete těžit. Dron s kamerou 4K pořizuje skvělé snímky a je také velmi snadno použitelný. Plus možnost Pořiďte 12MP fotografie a když necháte tento dron létat, získáte velmi ostré výsledky. Nemusíte se bát žádných nevýhod.

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Obecný test X Pro Drone a kvalitativní charakteristiky

Chtěli jsme se blíže podívat na možnosti X Pro Drone a objednat si jej. Samotný proces objednávání byl velmi jednoduchý, a tak byla tato záležitost rychle dokončena. Když dron dorazil s 4K kamerou, okamžitě jsme to vyzkoušeli. Poskytuje jednoduchý postup a před použitím je třeba jej pouze dobít. Snadno se ovládá pomocí smartphonu, který lze také použít k ukládání nahrávek. Létá nějakou dobu, a proto může pořizovat krásné snímky. 12MP fotografie byly ostré. Celkově vzato pěkný dron, se kterým můžete podle toho něco dělat.

General X Pro Drone zkušenosti a názory

Během našeho výzkumu jsme přirozeně zkoumali také to, jak ostatní hodnotí X Pro Drone, a proto jsme se rozhlíželi po zprávách o zkušenostech. Mnoho lidí však X Pro Drone dobře přijalo. Jeho použití je snadné, dokonce i začátečníci neměli problémy s ovládáním dronu pomocí 4K kamery a 12MP fotografií a fotografování. The spokojenost byla velmi vysoká a mnozí se nechtějí vzdát X Pro Drone. Záběry, které se dronem daly pořídit, byly perfektní a 4K kamera je zvládla velmi dobře. 12MP fotografie byly ostré a velmi působivé. Mnoho zákazníků také využilo nabídek na webu, aby získali ještě více výhod. Celkově X Pro Drone působil solidním dojmem. Nepodařilo se nám však najít žádné negativní zprávy. Další zkušenosti zákazníků naleznete pod tímto odkazem! *

Existují známé problémy s X Pro Drone?

Během našeho používání, stejně jako u lidí, kteří vyzkoušeli X Pro Drone, jsme měli pouze jednu stížnost. Dron běžel bez dalších problémů, nahrával dobré video pomocí 4K kamery a pořizoval vysoce kvalitní 12MP fotografie. Proto můžeme na tuto otázku odpovědět jasným „Ne!

Zde můžete u výrobce ušetřit 50%!

Kde si mohu koupit X Pro Drone?

Nejlepší je nakupovat přímo od výrobce. Mají vlastní internetovou stránku, včetně internetového obchodu. Zde si můžete nejen koupit dron, ale také použijte dobré nabídky. Ty se obvykle skládají z několika dronů, které získáte za zvýhodněnou cenu. Každý jeden dron stojí méně, než kdybyste zadali individuální objednávku. Doporučujeme proto všem, aby tyto nabídky využili, pokud jsou vám k dispozici. Navíc to znamená: Chyťte to, dokud se naskytne příležitost. Protože nabídka je omezená a v určitém okamžiku bude z programu vyřazena. Není známo, zda se nabídky znovu vrátí. Je také možné, že budou strukturovány a stanoveny ceny zcela odlišně. Proto je vždy dobré vybrat jednu z nabídek.

X Pro Drone CZ

X Pro Drone Technické podrobnosti

Níže shrnujeme technické vlastnosti X Pro Drone, abychom vám poskytli ještě lepší obraz.

 • inteligentní ovládání gesty
 • 4K kamera v UHD
 • Antikolízní systém
 • samostatně stabilizuje kameru
 • minimalistický a kompaktní design
 • vysoce kvalitní 12MP fotografie
 • 3 rychlosti
 • VR ve 3D
 • Doba letu: 26 minut

Jak vidíte, X Pro Drone má vše, co dělá dobrý drone. S dobou letu přibližně 26 minut letí déle než mnoho jiných dronů na trhu. Ale i další technické vlastnosti ukazují, že tento model je dobrá volba.

Jak probíhá objednávací proces?

Objednávka je obvykle hotová během několika minut. Chcete-li to provést, jednoduše vyplňte formulář dostupný na webových stránkách výrobce. Zde zadáte několik podrobností a poté se rozhodnete pro konkrétní platební metodu. To zahrnuje Paypal a kreditní karty. Dva způsoby platby, které jsou velmi bezpečné a na které se můžete spolehnout. Poté stačí odeslat objednávku a vše je hotovo. Krátce nato obdržíte e-mail, ve kterém obsahovat všechny podrobnosti objednávky jsou. Lze je také znovu zkontrolovat, abyste se ujistili, že jsou správné. Pokud je poté odeslán X Pro Drone, obdržíte další e-mail s odkazem na doručení. Pomocí tohoto odkazu můžete kdykoli online zkontrolovat, kde je vaše objednávka. Poté je doručena balíkovou službou přímo k vašim dveřím.

Hodnocení a doporučení X Pro Drone

Celkově bychom chtěli ocenit X Pro Done s pozitivním úsudkem. Letěl velmi snadno a vyznačuje se delší dobou letu 26 minut. S fotoaparátem 4K můžete pořizovat dobré snímky, 12MP fotografie vypadají dobře. Většina uživatelů byla dronem velmi nadšená a také nemáme absolutně žádné stížnosti. Proto doporučujeme s potěšením.

Časté dotazy

V této části chceme objasnit poslední otázky, které se mohly vyskytnout během čtení.

 • Jak dlouho trvá doručení? – Asi 21 dní, ale může to být i rychlejší.
 • Mohu dron vrátit, pokud Nelíbí se mi to líbí? – Výrobce vám dá 30 dní na vyzkoušení dronu s 4K kamerou. Pokud se vám nelíbí, můžete snadno získat peníze zpět.
Informace o dodavateli nebo přepravním partnerovi

X Pro Drone prodává dodavatel, který má následující adresu Harjumaa, Tallinn Linn, Valukoja TN 22-303, 11415, s e-mailovou adresou podpory, která je [email protected] K dispozici je také oddělení zákaznických služeb, které lze kontaktovat telefonicky: +44 20 3808 9234. Bohužel jsme o tom nemohli získat více informací.

X Pro Drone Logo

 

Zdrojový adresář a další odkazy:
 1. https://www.adorama.com/alc/how-to-fly-a-drone-a-beginners-guide
 2. https://uk.pcmag.com/drones/117621/how-to-fly-a-drone

X Pro Drone

8
Technické údaje 8.0
Použitelnost 9.0
Cena 7.0
Previous Post
ZoomShot Pro
Gadgets

ZoomShot Pro Recenze, cena a zkušenosti

Next Post
Taneral Pro
Gadgets

Taneral Pro Recenze, cena a zkušenosti